şükela:  tümü | bugün soru sor
 • oğuzhan uğur'un programımı denir artık her ne boksa onun yeni adı.
  (bkz: p!nç)

  bir pinçlik yapıp bu ismi değiştirmeseler bareee yoksa seda sayan'ın koca değiştirmesi gibi her gün yeni bişi ile çıkıyorlar karşımıza a me ke
 • bugünkü programında, eypio ile olan diyaloğu, kadın-erkek ilişkisine yaptığı atıflar ve finali ile kahkahalara boğmuştur.

  özgürlük tanımı ile sağlam düşündürmüş ve ayakta alkışlama isteği uyandırmıştır. severek izliyoruz..
 • yeni bölümü an itibari ile yayındadır.
  https://www.youtube.com/watch?v=4wjor8rgd2w
 • (bkz: bence komik)
 • aynı zamanda brezeleme işleminden sonra yemeğin üzerine salça sürülünce işlemin adı pinç etme oluyor. yemeği pinç ettin.
 • klişelere doymuş bünyemde gülme etkisi yaratamamış program.

  ayrıca bu oğuzhan uğur şarkıcı değil miydi abi ne ara youtuber oldu, paraya koşan adamlar nasıl samimi geliyor size hiç anlamıyorum.

  not: her bölüm 30 dakika 1. bölümüne 10 dk dayanabildim, dur lan bi daha açayım dedim bi 10 dakika da sabredebildim, içim şişti. önerim süreyi azaltsın kaliteyi arttırsın çok boş yapmasın.

  boş yapmayan için (bkz: stolk)
 • uzun zamandir pe$i sira ko$tugum bi hatun vasitasiyla tanimi$ oldugum er ki$inin sundugu, sunuyor oldugu, sunacagi onedio youtube kanali vasitasi ile izleyici kitlesine ulastirilmakta olan internet hedesi.

  samimi midir, gercekten para kazanmak ugruna mi yapiliyordur net bir ahkamda bulunmak dogru olmaz. lakin sunucu er ki$i mevcut her durumda onedio'dan yapmi$ oldugu eylem kar$iliginda bir ucret aldigini izleyici kitlesine duyurmaktadir.

  ilgimi ceken en onemli noktalardan biri, ismi duyulmu$ ve youtube'da kanal acip oradan da bazi eylemler ile yurumek isteyen bazi unlulerin** kendi youtube kanallarinin reklaminin oguzhan ugur tarafindan yapilmasini istediklerinden mutevellit belki onedio araciligi ile belki oguzhan ugur sahsi araciligi ile olu$umlarinin varligi adina konuk olduklari program olu$udur.

  samimidir yahut degildir fakat belli bir kitleye hitap ediyor olmasi, oguzhan ugur'un evimizden biri tavirli sunumu, televizyon programlarindan ayri duru$u**, yapmi$ oldugu i$i farkli ve izlenebilir kilmaktadir.

  ruzname isminin yerine 2. ya da 3. programinda bahsettigi p!nc ile degi$tirmesi isabet olmu$.

  ekibini dogru secmesi, dogaclama olmasi*, milliyetciligi, asker cocugu olmasi, firlama ve en nihayetinde bir p!nc olmasi dolayisi ile bana gayet izlenilebilir gelen program.

  varligini ve hatta ileride televizyonlarda talkshow tarzi yapimlarla gormek istedigimi belirterek basarilarinin devamini dilerim sayin oguzhan ugur.
 • güzel program. onedio'nun youtube'de popülerliğini arttırdı.
 • sanırım sitcom çekiyorlar, onedio'ya gelene kadar komikti, onedio'ya ilk geldiği videolarda komikti, sanki onedio feminazi yuvasında eleştirmiyor gibi yaparak alttan alttan kadınlarında eleştirilebilir olduğunu güzel güzel videolarına yedirmişti, ama şu yılbaşı videosunu tamamen onedio mu hazırladı ne yaptı bu ne saçma kadın güzellemesi amk, bir de tek gülen arkadaki ekip hiç mi komik olmaz koca 1 saat, ne yani biz küfürlerine veya ucuz sitcom dizisi gibi arkada boş boş gülenlerin gülmelerine mi gülelim.
 • populerliği ile komikliği ters orantılı olan youtube programı . 14 şubat sevgililer günü bölümü olmamış.. kendisinden beklentim çok daha fazlaydı belki de ondan gülemedim..