• youtube trendlerde sürekli karşıma çıkan , oğuzhan uğur adlı bir zatın programıymış kendisi. fanı çok besbelli ama ben bir türlü sevemedim ne adamı ne de bu yaptığı programı. çok hızlı konuşuyor ve çok da boş konuşuyor gibi geliyor bana nedense, her trendlerde görüşümde açıp bakıyorum belki izlenecek bir şey çıkar diye ama kendimi hep ileri sararken buluyorum videoyu. acaba bir esprisi falan var da ben mi mankafa olduğum için anlamıyorum. ironi yapmıyorum gerçekten soruyorum. 1 saatimi bu adama ayırmam ben, acaba hepsini izlemediğim için mi bana boş konuşuyormuş gibi geliyor. sevemedim bir türlü bu programı. kafam şişiyor izlerken.
  • son bölüm. pinç

--- spoiler ---

ekşi'de yediği linç hakkında kendine eleştirisi mevcut.
    --- spoiler --
  • eğer linç yemeyeceksem buna cidden katıla katıla gülen milyonlarca insanı anlayamıyorum, izlerken suratta bir gülümseme bırakıyor ama vasat yani sonuç olarak.
  • uzun zamandır izliyorum genellikle eğlenceli ve bazende maksat zaman geçirtmek için iyi oluyordu fakat yeni bölümü baya kahkaha attırdı.aynı gaz devam.
  • konuşmaların fazla hızlı olduğu, cümlelerin montajlanarak oluşturulduğu, yarın yokmuşçasına konuşan bir adamın olduğu youtube kanalı.
  • karar ver sözlük bu programın adı pinç mi yoksa oğuzhan uğur'la pinç mi?

onun dışında 24 saat konuşsa dinlerim arkadaşı. yardırıyor.

ha bir de çok fazla cüretkar konuşuyor şu içinde bulunduğumuz ülke şartlarında.
  • son bölümüne boğaziçi caz korosunu almış ;

https://youtu.be/syubn716kui
  • onedio ile olan anlaşması bir şekilde bozulmuş ve pinç programını kendi kanalı olan babala'da yapmaya başlamış.

yalnız, içeriğin başlarında, ekibinden bir kadın ile ilgili öyle bir cinsel konu geçiyor ki, abartının dibi. özgürlük bu değil. küfürleri biplemiş ama muhabbet iğrenç. lisede bile bu kadar leş muhabbet çevrilmez. yok hepsi sikseler yetmezmiş, doğulu amele ya da zenci bulmalıymış. bunlar sikmeye kalksa vajinası komple içine alırmış. o kadının kendisine hiç mi saygısı yok onu anlamamakla beraber bu muhabbeti yayınlamak ise tam bir leş davranış.
  • ekşi hakkındaki öz eleştiri yaptığı bölüm baya komiktir.
  • yeni bölümü an itibari ile yayındadır.
    https://www.youtube.com/watch?v=4wjor8rgd2w
hesabın var mı? giriş yap