şükela:  tümü | bugün
  • a101’de satılmaya başlanan sigara. sigarada çikolata kokusu var ama tadında yok. sarma sigara gibi, duman gelmiyor çektiğinizde. fiyatı da 8tl. bugün denk geldi, birinde gördüm aldım denedim, ancak beğenmedim.

tanım: a101’de satılmaya başlanan 8tl fiyatına rağmen fiyat/performans ürünü olmayan sigara.
  • adıyaman orta içim kalitedeki tütünün kakao ve kahve aroması ile harmanlandırılmış hali diyebiliriz. her ne kadar değerlerinde zifir: 10 mg, nikotin: 0,7 mg ve karbonmonoksit: 10 mg olarak yer alsa da sarma tütün kalitesini korumaktadır. filtresini ağzınıza doğru götürdüğünüz andan itibaren gelen hafif yanık kakao ve kahve karışımı ise içmeden önce ağzınızı tütünün preslenmiş durumuna karşı da korumaktadır. velhasıl güzel bir sigara yapmışlar.
  • hiçbir yerde sigara bulamayınca bugün deneyip beğendiğim sigara. kokusu aşırı hoş geldi bana.
  • son sigara zamlarından sonra ucuz diye aldığım çikolatalı gibi kokan tüketimi keyifli sigara.
    zifir 10 mg
    nikotin 0.7mg
    karbon monoksit 10 mg
    bu oranlara göre içimi acı ve zorlayıcı değil. uzun süreli tüketilebilir mi bakalım. şimdilik 9tl ye gayet iyi bir tat.
  • zamlardan önce ara ara içiyordum , zamlardan sonra içmeyi sürekli hale getirdim lakin a101'de satıştan kalkmış , yıkıldım şu an