• tayland'da kadınların pin pon topuyla yaptıkları erotik şova verilen ad.
  • phuket te yürürken 5 metrede bir teklif edilen hadise.
    ulan ilk zamanlarda masa tenisi şovu falan sanmıştım. (malum asya falan)
    ardından kadınların vajinalarından masalardaki bardaklara attığı ping pong topu olduğunu öğrenince içim kalktı amk.
  • elinizle zor yapacağınız şeyleri, kadınların vajinalarıyla yaptıkları şovmuş. izleyen bir arkadaşım cinsel hayatının artık eskisi gibi olamayacağından dert yanıyordu, benden uyarması.
  • 20'den fazla çeşidi olup, en meşhur olanı o kısma geçirilen sopayla en öndeki müşteriye(genelde şişman, yaşlı ve zengin bir avrupalıdır) şampanya ikram edildikten sonra, seyircilere ping pong topu dağıtımıdır. mide kaldırıcı kötü bir eylem olmakla birlikte, bendeniz bunu boğa güreşine benzetiyorum, bir defa izlemek gerekli ve fazlasıyla yeterli.

edit: *o kısım = vajina
  • patong beachte izlediğim hadise.

kişi başı 1000 bahttan açılan ilk içki fiyatını pazarlıkla 150 bahta düşürerek en önce yerlerimizi aldık. (bkz: pazarlık için şablon cümleler)

izlediğimiz gösteriler, sırasıyla;

-sigara içme
    -seyircilere dağıtılan balonların patlatılması
    -su dolu kola şişesinin içerisindeki suyun kolaya dönüştürülerek şişeye geri konulması
    -su kaplumbağası çıkarılması
    -10 adet japon balığı çıkarılması
    -kuş çıkarılması
    -soda şişesinin kapağının açılması

bu gösterilerin hepsinin vajinanın ve vajinal kasların kullanılarak yapıldığını belirtmekte fayda var.

gösteride yer alan kadınlar dünyanın en mutsuz kadınlarıydı. gösteriden çıktığımda ben de dünyanın en mutsuz kadınıydım.
hesabın var mı? giriş yap