şükela:  tümü | bugün
  • muzigin ulasabilecegi en ust nokta, saf muzik ve kalitenin yuksek basinc altinda yogunlasmasindan olusan notron yildizi kivaminda bir grup... mukemmel otesi.. tapilasi...
  • sadece muzikle birseyler anlatilabileceginin en iyi ornegi olan, shine on you crazy diamond' in introsunu bestelemiş olan grup..
  • turkiye'ye gelirsek turk ekonomisi cokher demi$ler konser masraflarindan.. yani$ba$imizda konser verdiler(yunanistanda) ve ben orda yoktum.. adalet bu degil?
  • eskiden yaptiklari muzikle dunyayi degi$tireceklerine yurekten inanan, daha sonra paranin tadi ho$ gelince kendilerini bahsettikleri makinaya kaptiran, fakat hala muzik kalitesi tarti$ilmaz grup
  • cd teknolijisi (nasil bir seyse) ilk ciktiginda dark side of the moon un cd lerini basmak icin yeni bir fabrika kurmuslar. (sipari$ler yeti$sin diye sanirim)
  • klasik hikayelerden birisi; d. gilmour un turkiye ye (bodrum) tatile gelip, barin birisinde calinan wish you were here'i dinledikten sonra o oyle calinmaz boyle calinir diyerek gitari eline almasi; digeri ise yine buna benzer bir olayda bizim anadolunun bagrindan kopup gelen gitaristimizin gitarda gilmour un eline vermesi. bu ornekler satriani, hendrix, page uzerine cogaltilabilir.
  • tahayyül ötesi.bi de samsun sigarası.dokanmayın bana, ben biraz şolee kayıcam. ..(bkz: ucmak)
  • anlamıyorum, yaşayamıyorum hakkı zatında sevmiyorum.
    genelde seveni seviyorum.aklı başında insanlar seviyor pink floyd u.ben mi aklı kıçındayım, onların mı reseptörleri daha büyük gözenekli bilemiyorum.
    sevenleri sebebiyle saygı duyduğum oluşum.
  • dinleyen birine (cidden şaka bile yapıyor olsanız) "pink floyd kim?" diye sorulmaması gerekir..
  • dinlediğinizde kendinizi uyuşturucu almış gibi hissedebileceğiniz bir grup ne desem ne kadar övsem azdır...