şükela:  tümü | bugün
  • pasion turca organizatörlüğünde 1 hafta boyunca türkiyede aşağıdaki konserleri vereceklermiş. dün istanbul konserine katıldım. volkswagen arenanın evet tribün doluydu ama üst katlar boştu, buna karşın biletler tükenmişti. sürekli üye değiştirdikleri için kendilerini eskisi kadar da beğenmiyorum. yine de fena değildi. ama neden en muazzam 10 şarkılarından sadece ikisini söylediklerini anlamadım. bir de durmaksızın seyirci kaldırıp oturtmaları saçmaydı. böyle bir konserde hiç değilse saha kısmı oturmalı olmamalı. insanlar kalkıp dans edeceğiz diye birbirinin üstündeydi. her 2 hafta dans kursuna giden çift ortalıkta dans ediyordu...
    tur listesi şöyleymiş:

14 mayıs bursa – bursa kültür park açıkhava tiyatrosu – 21:15
    16 mayıs istanbul – volkswagen arena – 21:00
    17 mayıs izmir - izmir kültürpark açıkhava tiyatrosu – 21:15
    18 mayıs adana - çukurova üniversitesi açıkhava tiyatrosu – 21:00
    20 mayıs ankara – congresium ankara – 21:00
    21 mayıs konya - selçuklu kongre merkezi anadolu oditoryum – 21:30

memleketim olduğundan adana biletlerine baktım da minimum 100tlden başlıyor, adana için olağandışı yüksek bir rakam bu. istanbula göre 10 20 lira daha ucuz yapmışlar ama böyle bir fiyata boş stada çalacaklarına eminim. bi de şu konya saçmalığı var. hadi adanada entelektüel kitle yüzde 4 5 civarında da konyada o bile yok. cidden bu konser haritasını kim düzenliyor..çok istiyorlarsa istanbulda iki konser verirlerdi ikisinde de son koltuğa kadar bilet satarlardı ama konya ve adana çok fail tercihler. çok iyi biliyorum ki hiçbir adanalı 250 300 lira verip orda olmaz. garip turne cidden. kapitalizm etkisi buram buram. ya da organizasyon şirketinin iki üyesinden biri adanalı biri konyalı.
  • bir yazar abimin biletini bana hediye etmesi sayesinde dün gece adana konserlerine gittim. (bir kez daha tesekkurlerimi iletiyorum buradan)
    china forbes sen ne işveli bir kadınsın gözümden kalpler çıkarak izledim resmen.
    neredeyse tüm grup üyeleri değişmiş ama kötü de olmamış tamam o eski halinden eser yok şimdi denilebilir. yine de beğendim.
    sahneye davet edildik danslar ettik falan muazzam bir geceydi.
    'tek başına konsere gidip ne yapacaksın' demişlerdi iyi ki de dinlememisim kendimle vakit geçirdiğim muazzam bir gece oldu benim için.
    nishimoto'nun parlak takım elbisesi biraz ferhat güzel'i andırmadı değil.
    gecenin en büyük eksikliği kraliçemin yokluğuydu. keşke sen de gelseydin storm abla <3<3<3