şükela:  tümü | bugün
 • moda'da yeni açılan çok şukela pizzacı. menü vermeyen elemanlara sahip mekan; kara tahtadan karar verip seçiyorsunuz pizzanizi. fiyatları makuldur. çay-pizza alışkanlığını kazanmama sebep olmuşlardır.
  bu lezzetlerin arkasındaki gizli kahraman için (bkz: barış oğuzer). kendisinin roma'da scuola italiana pizzaioli kursunda kep atmışlığı vardır.

  bakınız bakınız https://www.facebook.com/…a/539221632859323?fref=ts
 • arkadaş tavsiyesiyle denediğim bir mekan. konu pizza olduğunda çok da büyük beklentilerim olmamasına rağmen italya'da yediklerime çok benzeyen tatlar sunuldu bana burada. "demek ki pizzadan anlayanlar varmış" diye düşündüm içimden.

  moda'da dondurmacıların karşısındaki lavazza kahvecisinden aşağıya doğru inerken ilk solda küçük, şirin bir dükkan burası. hoşsohbet çalışanları sayesinde yemeğimi tadarken koyu bir muhabbete de daldık ve öğrendim ki italya'daki pizzalara çok yakın olan tatların nedeni barış oğuzer'in pizzanın memleketinde almış olduğu eğitimmiş. bunun yanında roma'da çeşitli pizzacıalrda çalıştığını öğrenince anladım ki parası olup da roma'ya gidemeyeceklerin gerçek pizzayı tatmaları için gelecekleri yer tam da burası!

  https://www.facebook.com/…ges/pinsa/539221632859323

  ne yazık ki henüz paket servise başlamamışlar, pazartesi günleri de kapalı dükkan. onun haricinde 09:00-22:00 saatleri arasında her daim servise hazır.
 • sadeliği ile buzdolabından yemek tırtıklıyormuşsunuz hissi yaratan mekan. italyan tepsi pizzası yapıyorlar. günün sürprizleri ile de beni benden alıyorlar. jambon enginar parmesan favorim ama şimdilik.
  fastfood pizzacılara inat yaşasın mahalle pizzacıları.
 • eve çok yakın tehlikeli lezzetli pizzacı; yediklerimi yakamıyorum.
 • artık beppe'ye mi pinsa'ya mı sorusunun kazananı
  dışarıdan bakınca börekçi izlenimi veriyor.
  hamuru biraz kalın. kiloyla satılıyor. plastik tepside servis ediliyor. fiyatlar çok uygun ve ama enfes !
 • makasla istediğiniz kadar kestirebileceğini her gün faklı türde yapılan pizzaları barıdıran küçük sevimli dükkan. karşısındaki inşaat bittiğinde önündeki masalarda keyifli olabilir. dilim pizza satan zincirlere (bkz: pizza vegas) hem fiyatıyla hemde kat be kat üstün lezzetiyle fark atıyor. somonlusunu yakalarsanız affetmeyin.
 • moda'nın sempatik pizzacısı. dışardan bakınca küçümencecik, mahalle fırını tadında gözükse de şehrin italyan pizzası yenebilecek gözde mekanlarından. farklı lezzetler arayan yemek gurularının da tam aradığı cinsten alternatifler sunulmakta. ben cheddarlı-jambonlu ve brokolili-sucuklu pizzalarını tattım. iki pizzayı da gayet beğendim. özellikle brokolili pizza farklı bir lezzet sunuyor. fazla yenildiğinde baysa da bir iki dilim tatmak için ideal.
 • moda'nın dokusuna ve ritmine bu kadar uyan bir başka pizzacı düşünülemezdi. fazla oyalanmadan lezzetli ve farklı birşeyler yemek için şahane bir altenatif. ince hamurlu pizza tercih ediyor olmama rağmen, çok iyi mayalanmış bir ev pizzası tadı yakalamaları sayesinde şahsımı kalbimden vurmayı başarmışlardır. çok yakınındaki beppe de tercih edilebilir güzel bir mekandır ancak farklı lezzetler peşinde ve ufak ufak birçok şey denemek isteyen bünyeler için moda sınırları dahilinde pinsa'dan iyi bir durak yok gibi gözüküyor şimdilik.
 • pinsa'yi baris oguzer benim icin dogurmus..
  canim..
  hamurunu benim icin yogurmus..
  caanim..
  diye sarkilar soyleten mekan..

  ozge ulusoy burayi cok sevdigi icin haci sabanci'nin buraya ortak olmasiyla..
  onceden pin olan ismi..
  pinsa olmustur..
 • makasla keserek dilimledikleri ve tartarak fiyatlandırdıkları pizzaları ile ara sokakta kalmış minik bir dükkan olsa da dikkat çekmeyi başarmış mekan..