• https://www.facebook.com/…_em0vwh3x-flw-4vduh1y9zda

ilgili linkten izlenebilecek kadındır.. bence ruh hastası olmuş farkında değil
  • eski bir arkadasimdir. universite hazirlik doneminde anam beni ders calisayim diye yurda verdi cocuklar, babam da isin icinde tabi neyse... yurt dershaneye yurume mesafesindeydi lakin gec kaldigimiz vakitler dolmusa binerdik ve bu arkadas dolmusa bindik diye bize surat yapardi, babasi fazlasiyla harclik vermesine ragmen gidim gidim harcardi o parayi. abur cubur alip geceleri yerdik ki o donemde su anki kilomun 7 kilo fazlasiyim balik etli bir hatuna donusuyordum dusunun ne kadar yedigimizi cunku abur cubur stres icin en iyi ilacti o zamanlar, iste bu arkadas bizim aldiklarimizi kutur kutur yer bir kere elini cebine atmazdi. sonra birileri bunu ima ettiginde gurur yapti guya yemedi tabi biz enayi gibi cagirdik yine. simdiki aklim olsa ooo, asalaklardan nefret ederim. babasi haftalik 150 tl veriyodu, bu anca 10-20 harcayip geri kalanini iade ediyodu bir de. denisik! ama bi guzel huyu vardi ne desem yapardi, kuserim diye cok korkardi, nereye ceksem geliyordu kizzz.
  • bir de banka hesaplarını görseydik dediğim pinti. sona doğru midem kaldırmadı.fena fena!
hesabın var mı? giriş yap