şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • gördüğüm en iyi türk streamer. adamı dinledikçe bi sohbet bi muhabbet etme isteği duyuyor insan.

  dota2 sayesinde tanıdım sonra don't starve diye bi oyun oynayışına denk geldim. şimdi hayatında starcraft oynamamış bünyeye starcraft 2 maçı izlettiriyor youtubedan. böyle sabaha kadar konuşsa falan dinlenir herhalde.

  bu da sitesi, biz-siz kısmında yazdıklarından belli zaten haletiruhiyesi :)
  http://www.pintipanda.tv/
 • yerli vod ve stream açığıni kapatan muhabbeti güzel adam. yalnız yanlış anlasilmasin. bu alan boş olduğundan değil panda harbiden de hak ederek kapatır bu boşluğu. black mesa, quake ve deus ex videolari da var. talentedmrreplay adıyla youtube hesabı var.
 • son derece teatral sesiyle 299 kere bitirdiği oyunu bile insana 300. kere seyrettirendir.
 • videolarını izlerken çok eğlendiğim şahane insan. sağolsun varolsun.
 • şu ana kadar hiçbir dota 2 maçı videosunu baştan sona izlememiştim. biraz önce bu arkadaşın - kanalın öylesine sıradan bir maçına denk geldim ve sırf yorumlardan ötürü izledim tüm maçı. iyi bir iş yapan içimizden bir arkadaşa benziyor.
 • adam üşenmemiş prince of persia'yı bitirmiş ya. resmen pazar gecesi eğlencesi çıktı, imbatronik!

  http://www.youtube.com/…er_detailpage&v=u9akowqas1w

  edit: asflasjfklasfd bitirmemis ya la. izledim bastan sonra 7. ya da 8. bolumde is cikmaza girdi ama tabii oyunun da bir sekilde bitmesi lazim bende damat sancilari basladi gittim baska walk-thru izledim uzerine gul kokladim, baga girdim, uzum yedim, bambu yedim, affet panda :(
 • güzel işler yapan ve yapmaya da devam eden, her geçen gün kendini geliştiren türk yayıncı.
  olan biten serisinin 5. kısmında; bana para yollamak isteyen arkadaşlar var facebook tan mesaj atıyorlar sanırım daha küçükler ilkokul ya da lise olabilir, yollamayın arkadaşlar gidin yiyin diyerek beni benden almıştır. helal olsun sana panda, her şey para değil, evet tebrik ediyorum samimiyetin ve güzel yayının için. her gördüğüm yerde paylaşıyorum, işine yaraması ümidiyle.
 • oturup dizi izler gibi izliyorum videolarını. çok iyi bir oyuncu değil tuna abi , ama eğlenceli yapısı ile insanı kendine çekiyor.
 • alice ile tanımama rağmen müco (bkz: don't starve) ile takip etmeye başladığım youtuber. tezden ve hikayeden zaman buldukça müco'ya dadanır oldum. çok hoş sohbet birisi, muhabbet adam hatta kafa adam. gerçek hayatta tanışsam kesin muhabbet kurarım saatlerce geyik çeviririm öyle bir hissiyat uyandırdı bende. zaten çerkezköy var arada trakya bağıntısı mevcut binevi...

  videoları tek başına çekiyor ama öyle bir konuşuyor ki sanki internet kafedeyiz bir yandan oynayıp bir yandan konuşuyoruz. yediden yetmişe izleyen herkesi muhabbetiyle bağlar. sırrı talimli oluşunda, kendi kendine konuşma huyunda sanırım çünkü çok canlı bir anlatımı var. o derece ki sanki siz ufak kızansınız, o da elinizden tutup parka dışarıya gezmeye götüren genç dayınız amcanız, çocukla çocuk olur, her türlü muhabbeti kurar gibi.

  dünyanın en sıkıcı oyununu oynasa yine onu dinleriz, oyunda hayati bir diyalog dönse karaktere "bir sus la adam bir şey anlatıyor şurada!" deriz. takipteyiz, videolardan kopmasın bizleri müco'suz bırakmasın...
1745 entry daha

hesabın var mı? giriş yap