şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
1010 entry daha
  • acaba bu sefer psn türkiyeyi nasıl savunacak merakla bekliyorum.
  • ekşicilere bencil köpekler diyerek kalitesini yine konuşturmuş. sanki oyunları parasını vererek alıyorsun da "sokturtmasinlar indirimlerine" diyebiliyorsun, ayıptır.

konudışı: annesine çok geçmiş olsun, umarım kısa zamanda atlatır.
  • sponsorlu iş yapan insanların spondoru eleştirebileceğini sananlarca eleştirilen güzel insan.
    ayrıca "ekşicileri" değil dallamaları eleştirmiştir.
    kendisi de yıllardır ekşi'de yazardır.
  • https://twitter.com/…tatus/1242103913375051778?s=20
    playstationtr'yi eleştirmemize rağmen last of us 2 ciktiginda paşa paşa alıp oynayacağımızı söyleyen yayıncı.
    bunun gibi adamlar türkiye'nin gamer kitlesini temsil ediyor ya yazık gerçekten.kendisi firmanın tutumunu tek bir cümle bile eleştirmeyip üstüne korurcasına twitler attıktan sonra da insanların kendisine tepki göstermemesini bekliyor.komik
  • twitter'da yine klasik drama modunu açmış youtuber.

1- drama gerçekleşir, panda'ya "yorum yapsana" denir
    2- panda, firmayla olan bağlantısını inkar eder, yeni gördüm der.
    3- pandaya firmayla olan bağlantısını kanıtlayan linkler atılır
    4- panda bu insanlara karşı saldırıya geçer (silmiş bile) *ss
    5- panda "ben yokluk gördüm beni yıkamazsınız" tarzı gariban moduna girer.
  • hayret, twiti görünce yine ekşide ne sıçmışlar dedim ama ilk defa ekşisözlük haklı. kusura bakma tuna kardeş hatalıysan kabul edeceksin hatanı. ya da susacaksın cevap vermeyeceksin.
  • kurun sürekli değiştiği ortamda gibi bir cümle söylemiş. iyi de sevgili kardeşim bu kur xboxda steamde değişmiyor mu?

bir de demiş ki last of us alıp oynayacaklar diye. evet alacağım. bana bedava gelmiyorki. paramı verip alacağım. sigara da kötü zararlı ama alıp içiyorum. yani last of us oynuyoruz diye playstationtr ye yanlış yapıyorsun diyemez miyiz? bu nasıl bir mantık :)
    not: sponsorlu yayıncı.
  • türk oyun dünyasının önemli yayıncılarından biri. ps türkiye ile sponsorluk anlaşması da olabilir bunda utanılacak bir şey ya da yanlış bir şey yok kesinlikle. sponsoruysa bile kimse çıkıp ps türkiye'ye sayıp sövmesini de beklemiyor. ama en azından savunmak yerine bir hata olmuştur, düzelteceklerdir, benim bir bilgim yok çünkü ben ps türkiye çalışanı değilim gibi ılımlı bir yaklaşıma gidilebilirdi. sosyal medyada da insanlar bilerek dürtüyor bazı şeyleri, kızdırmaya çalışıyorlar doğrudur ama yine de biraz daha düzgün bir üslupla ve ılımlı yaklaşımla olayı kapatmak daha şık olurdu bence.
  • hala bunun ne dediğini takip eden, ciddiye alan falan var mı? geç abicim geç.
  • uzun zaman önce bu arkadaşı izlemeyi bıraktım. kendine gelen eleştirilere katlanamadığını düşünüyorum. yayınlarda abone olan insanlara karşı da oldukça saygısız sözleri olmuştu. solda ismini görünce yine ne saçma olayla gündeme geldi diye içimden geçirmiştim. şaşırtmadı.
681 entry daha