• monopoly yayını oldukça güldürdü. devamı gelir umarım.

edit: hanımla falan yeni bölüm çekmişler ama sungur vs ile olan bölümün yanından bile geçmemiş ki sungur denen yayıncıyı hiç izlememişimdir. gerçi panda dışında yerli oyuncu da izlemiyorum. işe bilene vermek lazım panda. çağır sungur'u fitne fesat dağıtsın monopoly'nin zevki çıksın.
  • genel izleyici ve hayran kitlesini biraz riske atip yayin tarzi, kullandigi kaliplar ve oyun cesitiligi olarak degisiklige gitmesini onerdigim yayincidir. ama bunu yapmacagi kesin... garanti is varken yenilige ne gerek var.
  • onun gibi birinin daha olamayacağını düşündüğüm yayıncı
  • yine anlamsız milliyetçi şeyler zırvalamış
    https://twitter.com/…tatus/1233911222686420993?s=19
  • fena halde ffako ya benzeyen youtuber
  • facebook'a geçtiğinden beri yayın tekrarlarından takip ettiğim yayıncı.

yalnız sevgili eşiyle daha az yayın yapsa birçok izleyicisi memnun kalır diye düşünüyorum. çünkü kendisi monopoly gibi bir oyunu bile mantığını kavrayamadan anlamsızca oynuyor. aralarındaki konuşmalar da çoğu zaman itici yansıyor ekrana.

ekiple yayınları çok daha keyifli.
    seviliyorsun panda.
  • acaba bu sefer psn türkiyeyi nasıl savunacak merakla bekliyorum.
  • ekşicilere bencil köpekler diyerek kalitesini yine konuşturmuş. sanki oyunları parasını vererek alıyorsun da "sokturtmasinlar indirimlerine" diyebiliyorsun, ayıptır.

konudışı: annesine çok geçmiş olsun, umarım kısa zamanda atlatır.
  • sponsorlu iş yapan insanların spondoru eleştirebileceğini sananlarca eleştirilen güzel insan.
    ayrıca "ekşicileri" değil dallamaları eleştirmiştir.
    kendisi de yıllardır ekşi'de yazardır.
  • https://twitter.com/…tatus/1242103913375051778?s=20
    playstationtr'yi eleştirmemize rağmen last of us 2 ciktiginda paşa paşa alıp oynayacağımızı söyleyen yayıncı.
    bunun gibi adamlar türkiye'nin gamer kitlesini temsil ediyor ya yazık gerçekten.kendisi firmanın tutumunu tek bir cümle bile eleştirmeyip üstüne korurcasına twitler attıktan sonra da insanların kendisine tepki göstermemesini bekliyor.komik
hesabın var mı? giriş yap