• hayret, twiti görünce yine ekşide ne sıçmışlar dedim ama ilk defa ekşisözlük haklı. kusura bakma tuna kardeş hatalıysan kabul edeceksin hatanı. ya da susacaksın cevap vermeyeceksin.
  • kurun sürekli değiştiği ortamda gibi bir cümle söylemiş. iyi de sevgili kardeşim bu kur xboxda steamde değişmiyor mu?

bir de demiş ki last of us alıp oynayacaklar diye. evet alacağım. bana bedava gelmiyorki. paramı verip alacağım. sigara da kötü zararlı ama alıp içiyorum. yani last of us oynuyoruz diye playstationtr ye yanlış yapıyorsun diyemez miyiz? bu nasıl bir mantık :)
    not: sponsorlu yayıncı.
  • hala bunun ne dediğini takip eden, ciddiye alan falan var mı? geç abicim geç.
  • uzun zaman önce bu arkadaşı izlemeyi bıraktım. kendine gelen eleştirilere katlanamadığını düşünüyorum. yayınlarda abone olan insanlara karşı da oldukça saygısız sözleri olmuştu. solda ismini görünce yine ne saçma olayla gündeme geldi diye içimden geçirmiştim. şaşırtmadı.
  • geçenlerde denk gelmişti. half-life: alyx oyununu sadece vr olarak çıkarttığı için valve'a sitem ediyordu. ancak daha mühim olaylarda üç maymunu oynaması komik.

tanım: sözde gamer.
  • koskoca steam dalgalanan kura göre fiyatlandırmayı akıl edemezken, bunu kendince akıl eden über zeka.
    aylar önce yayıncılara vergi ödeme zorunluluğu geldiğinde hüngür hüngür ağlayan adam şimdi last of us çıktığında sike sike alıp oynayacaksınız diyor. sisteme eleştiri getirip de kendi çarkına laf söylendiğinde çirkefleşen üç kuruşluk adamın tekisin. eleştirdiklerinden gram farkın yok.
  • oyun sektörünün turabisidir. yok fakirim, yok dipten geldim, yok şöyle alacaksınız diye boş boş açıklama yapan sony tarafından tasmalanan "geymır".
  • adam size sovmekte sonuna kadar hakli. niye bunlardan medet umuyorsunuz olum, salak misiniz siz. bu adam kim? kanaat onderi mi? bilir kisi mi? lider mi? twitter’da kendisini ovenlere bir bakin allah askina. bunlar 13-17 yas eglendiricisi ve gelirini bu kisilerin annesinin babasinin kartiyla kazanan birisi. bu herifler ps tr icin senin adina konussa ne olur, konusmasa ne olur? medet ummayin olum boyle kisilerden. git orada burada organize ol, sikerim sizin ozel oyunlarinizi de. playstation tekel degil, xbox var. yeni nesil icin xbox al gec, last of us 2 icin no commentary oyun kayitlari var otur onlari izle. ya da en kotu yine ps4 al ama oyun cikar cikmaz oynama olmezsiniz. 2-3 ay sonra yari fiyatina 2. el al oyle oyna.

yani bu adam konussa ne olur? daha oyun oynamayi beceremiyor, etrafina bakamiyor ya, kamerayi donduremiyor. tesadufen 13-17 yas kisilerin kahramani olup unlu olmus kisileri gozunuzde buyutmetin. he de gec.

son olarak ben bu kisilerin cigerini bilirim. herkesi kendi takipcisi gibi coluk cocuk zannediyorlar ama oyle evinde pc basinda oturup sovmek kolay. sokaklardan uzak gelmis kufur ediyor. bunu kendisi ve diger yankileri cok yapiyor. adamin karsisina ciksan iki kelime edemez, twitter’dan sovuyor. bir gun birisine denk gelecekler, pardon abi diye yine twitter’a kosacak haberleri yok.

medet ummayin, ne guzel son zamanlarda ortalikta cok populer degildi bu ve yankileri. simartmayin sunlari, kendilerini onemli biri saniyorlar.
  • yıllardır severek takip ederim, ekşicilere bencil köpekler demesiyle iyice kalbimde yer etmiş yayıncıdır kendisi
  • bence saygi duyulmasi gereken kisi. adam hatasindan bile bir adim geri atmiyor. kendi icinde tutarli, ne yani bir insan kapitalden taraf olamazmisiajdjsjdhs.

ya o degil de sunu da eklemeden gecemeyecegim, sen her firsatini buldugunda bedelli askerlik yapanlara laf cakarken mevzunun adaletsiz oldugunu dusundugun icin yapiyorsun bunu, keza vergiler konusunda da ayni guduyle hareket ediyorsun. ancak isine gelmeyen yerde neoliberal bi tavir takiniyorsun, hadi vergiler konusunda bi nebze bu tavrin yine tutarli da magdur olmadigin yerlerde en azindan sükut et be kardesim.
hesabın var mı? giriş yap