şükela:  tümü | bugün
 • italyancada pipo anlamina gelen kelime.
 • yunanca pipo, argoda oral seks.
 • nisantasinda acilacak pizza ve pasta mekani
 • mekan olarak hakikaten çok güzel, ancak uçuk fiyatları yediğimiz yemeğin lezzetini karşılamayan nişantaşı'nda bir pizzacı. 2 kişi bir şişe roze, bir pizza ve bir salataya servet ödeyerek kalkan biri olarak, bu deneyimden sonra fiyat-kalite ve lezzet üçlemesinde miss pizza'yı yere göğe sığdıramıyorum. mekanı gördüm iyi hoş. ama bir daha asla gitmem. çünkü içmedim, ama bir çorbaya 20 lira vermeyi mantıklı bulmuyorum.
 • açıldığından beri buraya sık sık gidiyorum. her seferinde minik minik hayal kırıklıkları yaşadım. (sevrisin yavaşlığı, 10 gün önceden rezervasyon yapılmasına rağmen taburede oturtulmak, camlardan içeri sızan soğuk, garsonların lakayıtlığı vs)
  sahiplerinden biri nişantaşının en bilinen mekanlarından biri olan corridorun sahiplerinden. oranın müdavimi olunca buradaki aksaklıkları görmezden gelebiliyorsun.
  ta ki düne kadar.
  dün yine gittik, yedik içtik ve hesabı istedik. zaten hesabın gelmesi bir 10 dakika kadar sürdü. buna da alışmıştık aslında. neyse efendim, hesap geldi. şöyle bir inceledik. bir de baktık ki, makarnalarımızın üzerine serpiştirdiğimiz parmesan peyniri için 7 tl alınmış. ayrıca pizzamdaki rokayı istemeyip yerine domates koydurduğum için de 4 tl domates parası alınmıştı. inanamadık. gerçek kelime bu, evet. yuh dedik. ayıp dedik. hatta garsonu çağırıp bu yaptığınız kıroluk bile dedik. onun da bir kabahati yok tabii ki. emir kulu tamam. ama etrafına bakınıp şefini gördü ve ondan bakışlarıyla yardım istedi, ben de onu yakaladım. ama top sakallı ukala adam oralı olmadı bile. ne garip bir hizmet şeklidir. ne vurdumduymazlıktır. nasıl bir adam soymadır bu, anlamadım. biz hesabı geri gönderdik, bunları ödemeyiz dedik. indirim yaptılar, teşekkür ettik.
  ama bir daha bu kıro italyan lokantasına gider miyim? hayır.
 • kızıltoprak'ta harika eğitmenlere sahip, gizli bahçeli, mor renkli minicik sanat atölyesi.
 • ortam gerçekten çok şahane. 4 peynirli pizzasını denedim ve beğendim. bunun yanında shot olarak tüketilen, votka, karanfil, portakal ve limon kabuğunun karşımıyla oluşan, kendilerine has bir içkileri var ki, nasıl bir ferahlık, nasıl bir aroma bırakıyor ağızda anlatamam. restoranın içinde pizza yapımı için inşaa edilmiş bir fırın mevcut, tuğlasından içinde kullanılan harca kadar fırının tüm malzemeleri italya'dan getirtilmiş. eh fiyatlar da biraz tuzlu.
 • ambiyansı falan güzel tamam, ama çok kötü ve yavaş servisi, ayrıca sunduğu yemeklere göre gereksiz derecede pahalı fiyatları ile kanımca hakettiğinden fazla değer biçilen mekan. pizzalarda dana eti içeren seçenek sadece bir veya iki tane idi, ağırlık domuz eti ve diğer seçeneklerdeydi, ayrıca pizzalar daha iyi olabilirdi.
 • denedigimiz makarna ve pizza iyiydi de, sarkuteri urunleri hakkaten cok basariliydi. tiramisunun kremasi icin ise insan cocugunu keser! yalniz su rahatsiz edici bir gercek ki serviste bariz aksakliklar var. boyle iddiali bir mekan icin servisin kusurlu olmasi buyuk ayip...