şükela:  tümü | bugün
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin pir aptal'ın talebi üzerine verdiği 26.12.2016 tarih ve 2017/6178 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • pir ekşi sözlük yazarı.
  • bilgili birikimli bir hukukçu yazar.
  • tartışma kültüründen uzak ve ön yargılı bir yazar bozuntusu. ille de onun dediği gibi olacaksınız, başka şansınız yok. size instagram ergeni diyorsan artık intagram ergenisiniz, değilseniz bile öylesiniz. hemen bir hesap açıp günde 50 story 5 post paylaşmaya başlayın. başlayın ki bu sosyal hayatı sıfıra indirgenmiş ve ekşisözlük üzerinde kendi hayal dünyasında yaşayarak kişilik arayışına giren yazar bozuntusunu mutlu edesiniz.

(bkz: #92633279)
  • üzerimden prim yapmaya çalışan tipik bir muhalif. (bkz: (#92649929))

gelmiş saydırmış saydırmış gitmiş. yok vatan hainiymişiz de yok bilmem neymişiz de yok bu vatanın ekmeğini yiyormuşuz da. şizofren midir paranoyak mıdır nedir çözemiyorum ben bu ekşinin sol görünümlü faşizanlarını hakikaten. bilmediği, tanımadığı adamın arkasından atıp tutmuş. yok yargılanacakmışız da lağım fareleri gibi yok bilmem neymiş. güldürdün p. aptal`:nicki bu adamın hakaret değil :))`

çoğu muhalif yazarın “yargılanacaksınız.” ıslak rüyasını gören muhalif :))) bak bu halleri bile hep bir tepeden bakma, böyle korkutma, sindirme, böyle bir psikolojik baskı altına almaya çalışma, özetle faşist baskı tarzı tehditler falan. hukukçuymuş bir de. sen git veraset davalarıyla uğraş avokado bey. yargılanacaksınız margılanacaksınızları geç. allah’a şükür vatanını, milletini, bayrağını seven insanlarız. kimseden de maaş aldığımız yok.

ha bu arada alpacin0’a “kendini tanıtmış.” tarzı ilkokul 2. sınıf espri düzeyindeki espriler yapma, bak avukatlar odasında da yapıyormuşsun benzer esprileri stajyer kadın avukatları etkilemek için hepsi sıkılıyormuş senden haberin olsun. yapma. espri yapmaya özeniyorum, yapmadan duramıyorum diyorsan da şunu bırakıyorum sana oku boş zamanında. (bkz: #86682947)

bir de pul paralarını eksik verme hukuk mahkemelerine. öyle kendi nick altına d. iş falan filan yazıp şekil şukul yapma buralarda çok değişik işler görüp geçirmişliğimiz var bizim. uza şimdi.
  • sikemeyeni sikerler söylemini duymamış yazar. ama olsun ilk karşılaşmada bizzat öğreteceğim.
  • bu sıralar ak troll'ler sürü halinde iyi yazarların nick başlıklarını pisletiyor. pir aptal sözlüğe gerekli ve zeki bir yazar.
  • soylediklerinde sorun olmayan, özellikle bilişim suclarinda profosyonel bir avukat. çoğu yazara iki gömlek fazla gelir.
  • adını bile ilk defa gördüğüm, neye içerlediğini de anlamadığım şekilde nick altıma pisleyen, nickiyle de ne olduğunu güzel ifade eden bir yazarımsı.
  • kutsalları pervasızca çiğneyen. ve bunu yaparken zerrece sıkıntılı hissetmeyen bir üyedir. peygamber efendimiz bile dini bu kadar kıllanmadı entrysi ile islam dinine ne kadar uzak olduğunu ispatlamış olup söylemiş olduğu sözün nerelere gittiğinin bile farkında olmayan yazarımsı. peygamber efendimizin dini kullanmadığını insanlara duyurmak için çabaladığını göremeyecek kadar da örümcek kafalı bir sığ insan profili.
    bak efendi ilgili olmadığın konulara girme. sevmiyorsan senin ihtiyaçlarını karşılayacak inançlar var. onlara yönel. bu konuyla ilgili özür dilemeyip uygun cümlelerle entryi güncellemezse bu vatandaş ile ömrüm el verdiğince uğraşacağım.