• böyle bir şey yok tabi yani en azından literatürde. belki benzer bir kavram yakın bir kavram vardır ama ben böyle algıladığım icin boyle yazdım. bankamatikten 100 tl çekecegim. bozukmuş. zaten 300 tl falan var hesapta. bankanın içi de bos. gişeden alayım aranmayayım dedim. ayıp olmasin diye de 250 tl cekmek istedim. hop ilk soru geldi bes var mı dedim yok istemiyorum. hemen basladı soyle faydalı falan gişesde oluyor bu yok dedim biliyorum tercih etmedim derken makbuzu yazdırırken hayat sigortası düşünur musunuz duye sordu dedim yok istemiyorum bu konuyla ilgili bilmem hanım ilgilenebilir dedikten sonra daha onay almadan arkasına döndu bilmem ne hanım beyefendiye bilgi verebilir misiniz dedi birisi arka masalardan ayaga kalktı gercekten cok hos bir bayandı bir an takılı kaldım iki saniye yok gerek yok diyene kadar o da gişenin onune geldi. bir anda birisi cok guzel birisi de iyi konusan iki kisiyle hic beklemedigim bir anda karsi karsiya kaldım. o asamadan sonra hic ilgilenmeme ragmen dinlemek zorunda kaldim. sonuc zaten belli her türlü aciklamaya hep bir sekilde olumsuz yanıt verdim. durduk yere gerildim. durduk yere oyalandım. durduk yere açıklama yapmak zorunda kaldım. nezaketimi hep korudum en son ana kadar ki genelde biyle durumlarda kibarca geri çeviririm. bu sefer iki bayan birden vardı. en son artık ayda su kadar sadece bu bilmem ne parası deyinceu hanımefendi benim zaten cekmem istedigim para o kadar siz de onu istiyorsunuz deyince yüzü duştu ters bir tonlama ile düşünurseniz yardımcı oluruz dedi gitti.banka orneginden gittim ama her yerde var bu. dedim ya başında is buna döndü sanırım pirana gibi ne ısırırsak kardır. bir parca bir parca daha.... onu da ister misiniz bu da var su farka bu var...didik didik. eline dusen kurtulamasın. bunun bir adı varsa bu yazı da oraya taşınsın.
hesabın var mı? giriş yap