şükela:  tümü | bugün soru sor
 • öncelikle belirteyim video şu zamana kadar göreceğiniz en şok edici görüntülerden oluşuyor. kaldıramayacak olanlar hiç açmasın. çünkü videoda özetle piranalar tarafından sadece kafası ve kemikleri bırakılmış bir çocuk mevcut. video peru'da çekilmiş. açıklamada yazana göre video gerçekmiş...

  piranaların insan yemediği efsanesi var. ne kadar doğrudur bilinmez ama özellikle kurak ve nehirlerin su debisinin azaldığı mevsimlerde çok acımasız oldukları ve insanlara saldırdıkları yönünde görüşler mevcut. ama genellikle taze et sevmeyip leş tercih ederlermiş. bu videodaki çocuk büyük ihtimalle ilk olarak boğulmuş sonra da piranaların saldırısına uğramış. bunu söylemek istemezdim ama umarım böyle olmuştur.

  18+ çok ciddiyim.

  https://www.youtube.com/watch?v=_2ywtzp5o00

  edit: entryi hazırlarken youtube şok edici ve tiksindirici içerik nedeniyle videoyu kaldırmış. liveleak ve vid.me linkleri için;

  http://www.liveleak.com/view?i=00f_1420921314

  https://vid.me/5um4
 • eminim ki bu tür olaylar bu balıkların veya diyelim ki abd'de (okyanusa kıyısı olan ülkelerde) köpekbalığı tarafından yenmek şeklinde sık sık karşılaşılıyordur.
  burada değişik olan bunun videoya çekilmiş olması.
  görüntü güzel değil tabi. ailenin, insanların önünde ceset. kim sakin karşılayabilir ki bunu?
  ama her yıl binlerce insan hayvanlar tarafından öldürülüyor, yeniyor vs vs.
  bir de geçenlerde (yazın) izmir'de metro hattına inip elektriğe çarpılıp ölen genç vardı. izmir poligon durağında. videosu olsa (ki güvenlik kamera kaydında vardır mutlaka) bundan farksız olmayacaktır. sık sık hindistan'da elektrik hattına "yapışan" insanları görüyoruz.
  (bir kaç kişi sordu bu metro şeysini. bu o haber: http://www.cumhuriyet.com.tr/…osunda_feci_olum.html)
  neyse özetle ilginç ama ilk kez olan bir şey değil. ve muhtemelen bir çok doktorun (hatta hepsinin) kadavra/otopsi ortamlarında gördüğünden pek farklı değil.
  bir kadavra fuarı gezmiş birisi olarak bunu uzuuuun uzun izlemediysem de "oha çüş vışş" demedim.
  ama liveleak'te yayınlandığına dikkat etmenizi isterim. pek şirin bişey değil!
 • piranaların yediği çocuğun iskeleti olmalı video başlığı. öyle canlı canlı yemek yok meraktan içi içini kemiren arada kalmışlara duyuralım. yine de kötü, çevresinde sevenlerinin çığlıkları bence daha kötü..
 • gerçek gibi görünen olaydır. izlemeyenler için özet olarak. çocuktan geriye kalanları ceset torbasına koyuyorlar. sadece kafasının bir kısmı ve ön kolundaki etler kalmış, kalan kısım tamamen iskelet. yine de çok merek edilmiyorsa bakmamakta yarar var.
 • kıyafetlerin nispeten sağlam olması, ve üzerinde hiç bir leke olmaması şahsımı kıllandıran olaydır. bir de tabaktan ekmekle kalıntı sıyırır gibi sıyırmış piranalar, görünürde ne bir kas, damar veya et var. bu kadar temiz yiyebilirler mi? bu işlerin uzmanı değilim ama sahte olduğuna inandığım videodur.
 • insan yemedikleri efsane değildir.
  muhtemelen boğulduktan sonra yenmiştir.
 • çok korkunç olaydır. öte yandan çocuğun bok dolu bağırsaklarını yemiş olmaları da garip tabi.