şükela:  tümü | bugün
  • nazım hikmet kültür merkezi'nin kafesi aynı zamanda. nefis bahçe, yemyeşil ağaçlar, nefis yemekler, hoş sohbetler ve kırmızı tasmalı bekir...
  • nazım hikmet kültür merkezi'nin bahçesindeki kafenin adı olmasıyla birlikte oldukça hoş bir mekandır.. açık , bol ağaçlı ve oldukça ucuzdur..
    bir de bugün dikkatimi çekti tam ortasında bir süs havuzu var. kuşlar bu havuza girip su içip yıkanıyorlar... kedisi de eksik olmuyor bu bahçenin... o kedileri beslemekte ayrı bir zevk...

bir dakika sonra gelen edit : itiraf ediyorum, ifşa ediyorum kendimi ; eğer tam bir masaya oturacakken dergimsi , fotokopi ile çoğaltılmış bir fanzin bulduysanız onu ben oraya bıraktım...çünkü ben yaptım. ben çoğalttım. benim o kısacası.evet...
  • nazım hikmet kültür merkezinin bahçesinde bulunan bol ağaçlı, biraz kedili ve hafif esintili güzel kafe. cumartesi günleri en sevilen kitap alınır, pirayeye gidilir. piraye size nefis türk kahvesinden ikram ederken ağaçların hafif esintisi eşliğinde kitabınızın derinliklerinde yavaşça kaybolmanın keyfini yaşarsınız.
  • nazım hikmet kültür merkezinin güzel mi güzel kafesi. tiyatro sahnesine bakan bahçesinde çay sigara yapmak, dost muhabbeti yapmak pek neşelidir. her daim gidilesidir.
  • ankara nazım hikmet kültür merkezi'nde bir çok güzel etkinliğe ev sahipliği yapmış olan ve yapmaya devam etmekte olan güzel mekan.
    adresi de şöyle: karanfil sk. no:58 kızılay/ankara
  • kadıköy'de ağaçların içinde huzurla oturup çay, kitap, sigara üçlemesine ev sahipliği yapan mekan.

kedileri biraz çoktur, şirince sokulup yamacınıza yemeğinizden otlanmaya çalışırlar, gün ışıgında ayrı, akşam karanlığında ayrı güzeldir piraye'nin yeri
  • harika bir mekan. daha harikası çayı ve güler yüzle çay getiren elemanı.
  • ferhangi şeyler oyunu icin kapida sirada beklerken fark ettigim bir ayrinti kadinlar "nazimda bulusalim" ,erkekler" pirayede buluşalım"
  • inanılmaz stratejik bir kenarina oturup, kapidan giren kirli sakalli, mahir biyikli, esmer, spor cantali, soguk tonlarda benzi atmis tisortler giyen, yakisikli bir o kadar da heyecanli kucuk enisteleri kestiğim suzdugum mekan. kendilerine burdan yaaaşaaasın sosyalizm :))))) demek istiyorum.
    heyhey.. en fidan yaslarini terli tisotler giyerek cayla, fosur fosur sigarayla curut, kulliyatla beyni yak bir seks objesi oluver sonra. hayat hic adil değil.
  • gecen eylul de bı arkadasım sayesınde tanıstıgım nazım hıkmet kultur merkezı bahcesı ıcınde bulunan cok begendıgım yer. agaclar altında pufur pufur otur cay ıc. ben gıbı kedı fobısı olanlar var mı bılmıyorum ama ılk kez bı kedıyı orda sevebıldım.