şükela:  tümü | bugün
  • sut, soda yahut su ile karistirilip macun haline getirdikten sonra cilde uygulanan, culdi beyazlatici, leke yok edici, renk tonunu dengeleyici maske. kuruduktan sonra nazikce durulamaniz yeterli. kabuk halinde soyuluyor zaten. cinli hatunlarin sirlarini da desifre etmis bulunmaktayim su anda.

retronology ile guzellik sirlarinin sonuna geldiniz.
    unutmadan, duzenli kullanim sart.
  • saçımı sarıya boyatmadan önce düzenli olarak yapacağım maske. anne ben büyüünce albino olacağım.
  • haftada iki kere yapılması caiz, yaptıktan sonra pirinci suda bekleterek elde ettiğimiz pirinç toniğininin yuze pıt pıt uygulanması farzdır. ciltteki lekeleri giderici etkisinin yanı sıra yuzumde nimetle banyoya giriyorum bir şey olmasa bari tadında bir etki de yaratmaktadır.
  • su ve süt ile denedim. süt ile yapılanı daha etkili, bir süre uyguladıktan sonra lekeleri ciddi oranda azaltıyor. renk açıcı özelliği var. cildi kuru olanlar daha dikkatli kullansın. bence daha çok yağlı ciltler için uygun.
  • bugün itibarıyla haftada iki kez düzenli olarak kullanmaya başladığım maske. ilk gün tecrübelerim yüzümün oldukça yumuşadığı ve canlandığı yönünde. ancak uzun dönem leke üzerine olan sonuçları en azından bir ay sonrasında editlerim.
    tarifi şimdiden vereyim, yarım kahve fincanı süt, 1 yemek kaşığı pirinç unu, 4-5 damla da limon suyu ekleyerek kullandım. bugün bu miktarlarda yaklaşık iki kişi için çıktı. yapmak isterseniz miktarları azaltmayı düşünebilirsiniz. bir ay sonra görüşmek üzere.