şükela:  tümü | bugün
  • emre belözoğlu'na avrupa'da oynarken söylenen sözlerden biriymiş. şöyle demiş kendisi; "'pis türk, pis müslüman' gibi sözlerle sık sık muhatap oldum. bunu hamit ve halil kardeşlere de sorabilirsiniz. biz bu sözleri sürekli olarak duyduk. ancak bir kez saha dışına taşımadım". yani diyor ki onlar bana pis türk dedi, ben sineye çektim, şimdi de zokora s....in zencisi lafını unutsun gitsin, bu işler böyle.

    emre sana bir tek lafım var, sen o pis türk lafının yanlış anlamışsın bence. adamlar sana "dirty prick" demiş olabilirler, yani pis dingil, sen onu artık nasıl anladıysan pis türk diye anlamışsın. sana bunu diyenler yanına bir türk futbolcu alıp basın toplantısı yapmadı mı? hayret, senin kadar duyarlı (!) olamamışlarsa demek.
  • avrupalıların futbolcu emre'ye dediği imiş. zeki oluyor lan bu avrupalılar.
  • emre belözoğlu'nun avrupa sahalarında muhatap olduğunu iddia ettiği etnik hakaret...

    benim merak ettiğim, emre bunu neden saha dışına taşımadı? ya bu faul pozisyonu, ofsayt tartışması filan değil ki saha içinde kalsın. illa ki, haysiyetin, şerefin, onurun, milliyetin için bu karaktersiz davranışı ve suçu, saha dışına taşımalısın ve hukuki mücadele vermelisin. saha içinde herif çekip silahı, sıksa kurşunu, saha içinde kalsın diye şikayetçi mi olmayacaksın?
  • turk'un temizi olmadigi icin yanlis ifade edilen bir sifat tamlamasi...

    (bkz: türk/@tubytube)