şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • kafa dinlemek istiyorsanız eylül ayı size hitap eder ve rotanızı buraya çevirebilirsiniz ancak sırf buraya gelmek için de gelinmez. yani o kadar yol gittikten sonra beklentiye girmeniz normal fakat sosyal medyada belirtildiği gibi değil. tıpkı bördübet gibi..

dikili'den giderken yaklaştıkça yolda beliren kekik kokuları akabinde ise kendini gösteren kalem adası gayet güzel bir manzara sunuyor. yola devam ettiğinizde kuş cenneti havasında göl kadar sakin nispeten bozuk yoldan ilerliyorsunuz. yolun, köyün bakirliği başarılı buralar hiç bozulmasın zaten.

suyu temiz ve ılık. plajı fena değil ancak doğal plaj olduğundan artı puan. karşınızda ise kalem adası!

ben drone uçuşu yapmıştım adada ne var ne yok diye ada bakir birkaç yerleşke var.. gün batımına dönüşü yakalarsanız harika fotoğraflar elde edersiniz ancak dediğim gibi sırf buraya gelmiş olmak için gelmeyin. yolunuz düşerse uğrayın ya da kuzey ege turu planınızda varsa -ki ben öyle yapmıştım- o zaman pişman olmazsınız.

girişte 15 tl hizmet bedeli vs yazıyordu ama sezon kapandığından olsa gerek para alan olmadı. şezlong duş wc mevcut fakat fazla hijyen beklemeyin.

dip not: hattınız yurtdışına açıksa yurtdışına kullanımı kapalı tutun ya da operatör seçimini manuel yapın.