şükela:  tümü | bugün
 • son zamanlarda gözlemlediğim durum.

  olaya uyandıklarından mıdır yoksa iyice havalandıklarından mıdır bilmem ama kediler artık bizi iplemiyor.

  bunda kandırıkçı insanların da payı var. çağırıyorsun kediyi, sonra? hiçbir şey yok. hayvanlar da öğrendi tabii.

  bir kısmı da, özellikle sosyetik semt kedileri, yemek direkt önüne geldiği için sevmek için çağıranı iplemiyor. lan bi gel, sevip okşayacağız. ama yok.

  sizin anlayacağınız, yemeğe doyduğu gibi sevgiye de doymuş hayvanat.
 • beklediğim tespit.
  bazıları da, isim vermiyorum onlar kedilerini biliyor, önce bakıp umut veriyor sonra topukları götüne vura vura gidiyor.
  n'olur iki kafana mesaj yapsak sen de gözlerini koreliler gibi kıssan, teşekkür ederim insanat diyerek gövdeni o abuk sabuk hala getirip bacaklara sürtünsen.
  bu kadar lan beklentim. hele bizim orda bir tanesi var ki memelerine yapışan iki yavrusu ile beraber şaşkınlar ailesi pisi pisi diyorsun hepsi ayrı yere kaçıyor. sürüden ayrılanı kurt kapar bak söyleyeyim. ananızın yerinde gözüm var.
 • zamanın ruhu. selamun aleyküm deyin hemen baktıklarını hatta cevap verdiklerini göreceksiniz.
 • evdeki kedimin sokaktan edindiği bilgilere göre "pisi pisi" dendiğinde bakan kedilerin fetoculuktan içeri alındıkları dedikodusu dolanıyormuş caddelerde.
 • kedilere bile tecavüz edilen bir ortamda sana da "pussy, pussy"** diye seslenseler sen de bakmazsın. o ne lan öyle laf atar gibi!

  ingilizce bilmeyenler ağlıyor. ingilizce bilenler kahkaha atıyor.
 • bugün bir tanesi resmen benimle dalga geçti, yukarıdan pisi pisi dememle koşarak geldi ve dedim ki gel yavrum gel seni öpiciğim, ve manevra yapıp kaçtı. sonra durdu ve bana bakmaya başladı.
  n'oldu götüm der gibiydi. kediler bile eskisi gibi değil, nereye gidiyor bu kedilik.