şükela:  tümü | bugün
  • işe şortla giderek bazı erkekleri çatır çatır çatlatan azimli bir yazar olur kendileri.
  • nick altımda iki tane entrimi yazıp beni linç etmeye çalışan yazar. komik.
    ha bir de, bir deri bir kemik ölmemi istemiş asdasfd
  • bilmediğim bir konuda özelden baya yardımci olan değerli bir suser
  • insanlar hakkında çok kolay karalama kampanyası yapabilen biri, şaşırtıcı.
  • milletin ölmüş annesine küfür eden insanlık düşmanı empatiden yoksun bir yazarımsı.kızlarında yalakası kendisi normal hayattan tanırım kızlar hep bunu kanka olarak yanında tutuyor, gülüp eğlenmek için.kızlarla, kızların eski sevgilisi hakkında dedikodu yapmak en sevdiği aktivite.
  • okuduğunu anlamayacak kadar salağın önde gideni bir şahıs.

diğer arkadaşlar zaten ne mal olduğunu belirtmiş, daha da fazla belirtmeme gerek yok.
  • sözlükteki nefret söylemlerinden rahatsız olduğu için (yukarıdaki gibi)* *kadın düşmanı psikopatları rahatsız eden yazar.

(bkz: kadına şiddeti övenlerin uçurulması gerekliliği)

--- spoiler ---

kızınız ablanız sevgilim var dese ne yaparsınız başlığına “şöle önce ağzına okkalı şekilde bi tokat çakarım,sonra evden çıkma yasağı,okul mokul aksarsada aksasın umrumda olmaz.bilirim çünkü sevgilisi olan en kötü sürtünüyor oral yapıyor.olmaz öle şey ben batılı falan değilim arkadaşım.bulurum o sevgilisinide korkuturum bişeler yaparım evlenene kadar sevgili olmayacak kimseyle bekaretini koruyacak.” yazan @hayatmagduru adlı psikopat sapık (bkz: #117516261) ———————————————————— bonus: seni aldattım diyen sevgiliye söylenecek ilk söz “ben konuşmam konuşan tek şey namlu olur” (bkz: #107641528) ———————————————————— insana güncelleme gelse istenecek özellik “yaz aylarında sokakta gezip de azmamak” (bkz: #92873396) ————————————————————
    --- spoiler ---

--- spoiler ---

kızınız ablanız sevgilim var dese ne yaparsınız “kafasını koparır sokak köpeklerine yediririm” @spykinqer61

https://hizliresim.com/hrby2j

--- spoiler ---
  • nick altıma ilk yazan über insan.
  • nick altıma salça olan bir gereksiz. fikrimi beğenmemişmiş.

(bkz: hayvantapar)
    (bkz: hayvantapar kişilik bozukluğu)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)