şükela:  tümü | bugün
  • "karnıyarık istiyorum, ama karnı yarılmasın istiyorum.. hıaaah".. diyen beyaz showkarakteri
  • (bkz: psikopat)
    (bkz: aramaya inanmak)
  • mazhar alanson'un solo albumu*nde cem yilmaz ile birlikte seslendirdigi $arki. i$te $arkidan bi nakarat;

pisi pisikoopatim,
    vallahi yaaparim
    seni seviyorum deyip
    sonra da kaacarim..
  • cem yilmaz katkili bir mazhar alanson eseri.
  • yayli aranjmanlarini ibrahim tatlises'in 80'lerin basindaki depresif donemlerindeki produktoru burhan bayar'in yaptigini duyup heyecanla indirdigim sarki. sozler mazhar alanson standartlarinin altinda, muzik de pek macerali degil acikcasi, ama yine de guzel.. cem yilmaz'in vokali isi bozuyor sanki biraz.. ozkan ugur daha mi iyi olurdu ne?
  • dinleyen mazhar hayranlarinin "keske yapmasaydi" diye dusundugu ama bu yaz cok calinacak sarki.
  • eglenceli ama biraz fazla arabesk aranjmanli mazhar alanson sarkisi. albumdeki diger sarkilar gibi daha neseli ve hizli olsa daha iyi olur muydu, ha bence olurdu....(bkz: ejder)
  • "ne derse desin bizim alem" bölümüne kadar saba makaminda seyreden alanson sarkisi.
  • senden uzakta herkes bir alem
    anlaşılmaz işler bunlar birtanem
    ne derse desin bizim alem
    ben hür yaşarım
    güler coşarım
    bıktım senden billahi
    seni boşarım

pisi pisikopatım
    billah yaparım
    sensiz olamam der
    senden kaçarım
    pisi pisikopatım
    billah yaparım
    seni seviyorum der
    senden kaçarım

az biraz gül yüzüme buz gibi bakma
    cana yakın ol biraz suratını asma
    tatlı konuş sen bilirisin de
    ya güzel bir söz söyle sevdir kendini
    bıktım senden billah boşarım seni

pisi pisikopatım
    billah yaparım
    sensiz olamam der
    senden kaçarım
    pisi pisikopatım
    billah yaparım
    seni seviyorum der
    senden kaçarım
  • kral yerine kıral, tren yerine tiren yazmayı tercih edenlerin "psikopat" kelimesini yazma $ekli.