şükela:  tümü | bugün
  • kişinin ileride pişmanlık duyacağını bildiği halde kendisini durdurmadığı ve üzerine gittiği eylemlerdir.
  • "sesini duymak istedim" diyen eski sevgiliyi, aradığı duyulmamış olmasına rağmen geri aramak.
  • (bkz: seks)
  • önce kumpiri yemek.sonra ben bunun üstüne waffle yerim diyip iddiaya girmek, nesine sorusuna suflesine diye cevap vermek ve akabinde mideye üçünü de indirmek.yapmadım zira sadece bir tanesi bile pişman olmaya yetmekte.sufle çekti şimdi canım.hımz.
  • su anket basliklara entry girmicem deyip, entry girmek.

ironi, isnt it?
  • boş vaktin hepsini internette geçirmek.
  • aylarca sigara içmeyip lanet merete tekrar başlamak.
  • çocukluk aşkını yıllar sonra bulup ona bu sefer gercekten asık olup, onunla sadece telefonda görüşme yapmaya rağmen neredeyse tüm günü onunla geçirip 1,5 ay sonunda bir araya gelip cenneten bahşedilen 3 güzel gün ve gecenin ardından düşlerin gerçek olabileceğini düşünüp,her seyin mükemmel gittiği anda ileride karşı tarafın terk etme durumunun bünyeyi at/eşek/fil tepmişe çevirebilmesi ihtimalinin yarattiğı bunalımla, o mükemmel aşığı terk etme eyleminde bulunduktan hemen 1 saat sonra duyulan tarifsiz salaklık ve acı karışımı duygudur.
  • göte kadar içmek.her seferinde pişmanlık.bir daha içmemek için kendine söz vermek.hemen ertesi gün yine göte kadar içmek.her seferinde pişmanlık.bir daha içmemek için kendine söz vermek.hemen ertesi gün yine
    göte kadar içmek.kısır döngü.