şükela:  tümü | bugün soru sor
 • insanların daha önce alisveris yapmadan karalamamasi gereken sayfadir. sayfanin kurucusu olarak yaklasik 3yil once bir sayfa olusturdum daha sonrasinda sahte parfumleri satan kisileri kismen de olsa ifsa edecek bi entry girdim. insanlar bilgilendi, bilinclendi, yazimin okunurlugu arttikca sayfa daha da buyudu, ustune yetmedi firsat buldukca da bilinclendirici yazilar yayinladim, canli yayinlar da yaptim. tabiki bu sure icerisinde sahte, replika parfum saticilari iyice desifre oldu, insanlar bilinclendikce her gecen gun daha az insani magdur edebildiler hal boyle olunca da boyle bi yorumun buraya yazilmis olmasi gayet normal. (bkz: tester parfum)

  edit: söz konusu bu entry parfümün orijinal olmadığınjı iddia eden kişi tarafından açılan başlığa istinaden yazılmıştı. ilgili arkadaşa alışveriş yapıp yapmadığı soruldu, kendisinin yapmadığını bi arkadaşının yaptığını, mağduriyeti varsa arkadaşının ismini paylaşması durumuna kendisiyle iletişime geçilmesini teklif ettim, isim vermek yerine ilgili entry başlığını silme kararı almıştır.
 • yukarı çıkamıyorsam bari aşşağıya çekeyim düşüncesi başarısız insanların hala umut kapısı.

  öncelikle bahse konu olan satış sitesiyle uzaktan yakından alakası olan birisi değilim fakat ülkede hala birileri işini dürüstlükle yapıyorken, dürüst insanların ekmek kapısı çamur at izi kalsın felsefesiyle hiçbir somut veri, delil gösterilmeden böylesine umarsızca kirletilebiliyorken doğruların ortaya çıkması için herkesin uğraşması gerektiğini belirtmek isterim.

  site üzerinden gerek bizzat benim alişveriş yapmam gerekse tavsiyelerim üzerine arkadaşlarımın onlarca alışveriş yapması sanırım bana bu site üzerinde yorum yapabilme yetkisi veriyor... gram şüphe duymadan söylebilirim ki parfümler kesinlikle orjinal ve satıcı ürününün her zaman arkasında duran dürüst birisi. başlığı dolduran arkadaş belki bir mağduriyet yaşamış olabilir fakat satıcıyı sorunun kendisinde olduğuna ikna ettiğiniz an sizi zor durumda bırakacak birisi kesinlikle değil. alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.
 • gönül rahatlığıyla parfüm aldığım ve bundan sonra da alacağım sayfa.
  tester parfüm adı altında daha önce kullandığım ürünleri sorgulamama sebep olmuştur.
 • hakkında yapılmış tavsiyeler ve güzel yorumlara itimat gösterip, gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz parfüm kokulu instagram hesabı *.
  tester parfüm nedir kendisinden öğrenmemiz, bu konudaki güvenilirliliği, gerek tatlış canlı sohbetleri, gerek alışveriş sürecindeki inanılmaz ilgisiyle(insanın sürekli parfüm alasını getiriyor) kendisine acaip kefil olabilirim. hem orjinal ambalajlı hem de tester parfümleri piyasaya göre çok daha uyguna bulacaksınız.

  (bir alana bir bedava -tanesi elli liracılar uzak dursun çünkü yok öyle bir dünya )
 • kesinlikle tester parfümler satan, çakma parfümle işi olmayan, zevkli tavsiyeler verebilen fiyat performans parfümerisi

  ürün için 1. kalite mi yoksa 2. kalite mi diye de korkmayın doğrudan kalite

  şu an için tek olumsuz şey, herhangi bir olumsuzluğun olmaması.

  (bkz: rahatın batması)

  ayrıca gözünüz açık alışveriş yapın, uyanık olun. ne o öyle uyur gibi.

  (bkz: gözü açık gitmek)

  bir tane daha aldım editi:
  öncelikle çok nazik ve yapıcı tutuma sahip orjinal parfüm satıcısıdır. ne zaman, ne sorarsanız sorun ilgi ile cevap veriyor ve yardımcı oluyor. fakat ben dünyayı toz pembe görmediğim gibi gördüğüm eksiklikleri de belirtmek isterim. bu sefer aldığım ürün öncekinin aksine jelatinsiz geldi. bu konu benim için normal şartlarda çok önemli fakat önceki satışlarda böyle bir şey olmadı diye bu seferlik olabilir diyorum. yine de satış öncesinde böyle bir durum varsa kesinlikle belirtilmeli ürünün tester olması ayrı şey jelatinsiz olması ayrı. bu konuyu uzatabilirdim fakat artniyetli olmadığını bildiğim ve kendisine güvendiğim için bu konuyu göz ardı ettim.
  aldığım parfüm 11 ay 22 gün önce üretilmiş yani yaklaşık 1 yıl önce. bu ne demek çok bilmiyorum bu aralar araç lastiği de araştırdığım için her şeyin üretim tarihini araştırma çılgınlığına düştüm. aldığım fiyat da hepsiburada.com'daki parfüm kampanyasına göre birebir aynı fiyattı.* ben bunu bilmeme rağmen koz olarak kullanmadım ve pazarlık etmeden yine ürünü kendilerinden aldım, sonrasında da yine buradan alırım diye düşünüyorum.* yine de reklamı arttıkça fiyatlarının yükseldiği, ortada buna sebebin kalite olduğu söylenecektir. her zaman öyle değil midir?
  tekrar gelelim sonuç kısmına;
  + ürünleri kesinlikle orijinal - bu konuda şüpheniz olmasın!
  + kesinlikle ilgili ve çok nazik satıcı
  + sadık müşterilerine hoş jestleri olabiliyor.
  + kesinlikle sözünü tutuyor
  + paketleme çok özenli
  + satış sonrası yorumları takip ediyor, önemsiyor.
  + güzel ve kaliteli ürünler getiriyor, tavsiyeleri de güzel ama tek başına tavsiye ile alışveriş yapılmaz sonuçta o da elindekini satabilir. yanlış anlaşılmasın diye belirtiyorum, elindekini satar-satmaya çalışır demiyorum ama doğanın kanunu gibi, satışın kanunu bu.

  +-fiyatların avantajlı olduğu ürünler var, fazlaca fiyat avantajı sunamadığı ürünler var.

  - piyasada yine orijinal tester satan fiyat olarak daha uygun satış yapanlar olabilir ama güven önemli biz kendisine güveniyoruz. **
 • instagram'da parfüm satışı yapan güzel mi güzel bir hanımefendi. benim hiç alışverişim olmadı kendisinden fakat devamlı alışveriş yaptığım niş ve dizaynır parfümün yanı sıra tester parfümde satan çok sağlam bir firma sahibiyle sohbet ederken kendisini sormuştum ve olumlu cevap almıştım.
 • instagram üzerinden kesinlikle alışveriş yapmayan, aynı zamanda instagram üzerinden yapılan alışverişlere de tamamen karşı olan birisi olarak parfüm ihtiyacım olduğu bir zamanda denk geldiğim, sözlükteki yorumlara da güvenerek "lan ne olacak en fazla 150-200 lira paramız gider" düşüncesi ile alışveriş yaptığım ve hiç de pişman olmadığım, aksine sayfa sahibi arkadaşın ilgisi ve alakası ile ziyadesiyle memnun kaldığım bir instagram parfümeri sayfası.

  bundan sonraki parfüm ihtiyaçlarım için kalitesi ya da sahteliği konusunda hiçbir tereddüt yaşamadan gönül rahatlığıyla tercih edeceğim için ve bununla birlikte mağazalarda satılanın neredeyse yarı fiyatına orijinal ürün sunduğu için de arkadaşımıza ayrıca teşekkür ederim.
 • sözlükte yazılanlar neticesinde denemeye karar verdim. fakat yine de içimde az da olsa bir şüphe vardı sahte olabilir mi acaba diye. dün öğleden sonra ödemeyi yapıp siparişi verdim, bugün sabah parfüm elimdeydi. parfümü bir kere sıktıktan sonra da içimde gram şüphe kalmadı. sabah sıktığım koku* bu saat olmuş hala üstümde. tester olduğu için daha kalıcı galiba.

  sonuç olarak hiç tereddüt etmeden siparişinizi verebilirsiniz, kalite ve hizmet on numara!
 • o kadar tatlı bir insan ki anlatamam, cuma akşamı konuştuk pazartesi günü şu saat itibariyle parfüm elimde. içinizde gram şüphe olmasın kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • (bkz: reklam)

  bana da bedava bir farfüm yollarsa reklamını seve seve diğer arkadaşlar gibi yapabileceğim instagraf satıcısı.
  sözlük yazarıymış. yollasın, valla anında değiştiririm. o derece karakterim esnek..