• o köpeklerin bugünkü ünlerine kavuşmasında en büyük etkiye sahiptir.
  • korkakların baskalarını korkutmak ıcın yanından ayırmadıkları aksesuarları .bır de hastalıklı ınsanlar tabı yanı nıye canavar gıbı bır seyle gezersınkı.
  • bu köpek bekçiliğiyle, çobanlığıyla ya da çocuklarla iyi geçinmesiyle tanınmaz, tam tersine aşırı saldırganlığı ve çenesinin gücüyle bilinir. ve bir insan sokağa böyle bir hayvanla çıkma ihtiyacı duyuyorsa ya karaktersiz ya tekinsizdir. sokakta bu köpekleri gezdiren tiplere bakın; hepsi eşofmanlı, ibik saçlı, torbacı ya da yankesici kılıklı tipler. pitbull gezdiren aile görmedim ben. hep it, hep serseri.
  • iyice çıldırdınız ya. insanların hangi cins hayvan sevdiğine bir kalıp oturtmayın en azından. elinde her pitbull tutan insan kendini korumaya çalışmıyor veya onu bir silah olarak kullanmıyor. çıkıp vicdansız demiş birisi. evet arkadaşım pitbull besleyenler zaten kendine ölüm makinası diye düşünerek köpek aldı. saçmaladınız iyice.
  • genelleme yaparken genelinin demeyenlerin orospu çocuğu olmasıyla denk durum.
  • eğer ben o pitbulu besleseydim muhtemelen o pitbul zayıf karakterli olurdu. ama mutlu bir pitbul olurdu.
    işte bu durumu tersine çevirirseniz zayıf karakterin nasıl yer değiştirmiş olduğunu görürsünüz.
  • cok yanlis bir genellemedir. ben boyle genelleme yapan sahisin afedersiniz amina koyum he.
hesabın var mı? giriş yap