şükela:  tümü | bugün
 • avam diktatörlüğünde sıradan olandır.
 • adam youtube kanalı açmış. bell ki köpekleri çiftleştirip satarak para kazanıyor. işin acı tarafı 250.000 abonesi var.

  zabıtalar görüyor bir de video yüklemiş.

  https://www.youtube.com/watch?v=qwfnhkh30jq
 • önce hayvan sahipleri eğitimli olmalı, sonra hayvanlar. zaten hayvan sahipleri gerçekten insan olsalar hayvanları da sakin, uysal olur.
 • kanunlara gore suc isleyen kanal

  5199 sayılı hayvan koruma kanunun yasaklar başlıklı 14. maddesinde;

  l) pitbull terrier, japanese tosa gibi tehlike arz eden hayvanları üretmek; sahiplendirilmesini, ülkemize girişini, satışını ve reklamını yapmak; takas etmek, sergilemek ve hediye etmek.

  yasak olarak sayılmaktadır.

  bu arkadas bol bol pitbull reklamini yapiyor ve sergiliyor. insanlarin ve kendi guvenligim icin kanali youtube'a bildirdim.

  oldu canim ben de kaplanla sokakta dolasayim. youtube kanali acip insanlarin kaplanlara olan onyargilarini kirayim ve bundan para kazanayim.

  bu kanali trendlerde gordum. gormedigim kim bilir daha ne kanallar vardir boyle. gorduklerimi tek tek youtube'a bildirmeye devam edecegim. insanlik gorevi.
 • 700 bin kusur abonesi olan, çoğunluğu küçük yaş grubunun takip ettiği ilginç youtube kanalı. bu köpeklerin aslında çok masum, uysal ve sahibinin sözünden çıkmayan hayvanlar olduğunu savunuyor. ciftlestirerek ve reklamlarını yaparak satışa çıkarıyor. bunları izleyen pek çok çocuk da bu köpekleri sahiplenmek istiyor, sadece bu da degil videolarında onları uyaran kisilere karşı saldırgan tutumları ve şiddet içerikleri de çocukları etkiliyor. bunlar çok normal şeylermiş gibi gösteriliyor.*
  çocuğunuzu bu tür kanallardan uzak tutun demiyorum, çocuğunuzu youtube'tan ve içeriklerinden hatta tüm ekranlardan uzak tutun.
 • yanindaki kopeklere guvenip gidip kendi halinde takilan insanlari kiskirtarak kavga eden klasik anadolu comari. keko diye etiketledigi insanlardan milyon kat daha keko. oglum olsa su vermem. kardesim olsa selam vermem.
 • fake'sede gercekci olan videolar cekebilen kanal.

  https://www.youtube.com/watch?v=olv9uj-yxks