şükela:  tümü | bugün
  • şuradan izleyebileceğiniz kavga. pitbullu 15-20 kişi durdurmaya çalışıyor ama bana mısın demiyor namussuz.

edit: bu gibi durumlarda pitbullu linç etmeden köpeği nasıl kurtarabileceğimizi canis lupus familiaris çok güzel anlatmış. aklımızda bulunsun.
  • ne kavgasi yahu buna kavga mi denir.

pitbull bildigin sokak kopegini silkip birakmis.

kavga dedigin karsilikli olur. bu soykirim olmus.

yalniz pitbull da erkekseniz hepiniz gelin der gibi saldiriyor.
  • orada bulunan psikopata bağlamış, pitbull denen bu canavarın kafasina sikmayan polislerin a.q.

ulan! sokak köpeğini bir anlik kurtariyorlar, aninda gene yapisiyor hayvana. bu hayvanlari üretmek ve insanlarin arasina sokmak kesinlikle yasaklanmali. üreten ve bu sekilde canavarlastiran köpek sahiplerine ağır cezalar verilmeli. bunu bir başka kopeğe degilde bir insana, çocuğada yapabilirdi.

düşunebiliyormusunuz! başka bir köpek degilde zavalli bir çocuk olsaydı bu canavarın dişleri, pençeleri arasında. allah korusun.
  • bu canavarların üretimi durdurulmalı mevcut pitbulllar ise ağızlıkla dolaşmaya mahkum edilmeli.

sürekli insanı, hayvanı parçalayan pitbull haberlerinden ve sürekli bu canavarları savunan insancıklardan gına geldi.

bir ara kendisine saldıran pitbullu boğan tosun bir çocuk vardı. böyle olaylarda onu hatırlıyor ve tekrar tebrik ediyorum.
  • ulan hayvana biber gazı sıktılar, elektrik verdiler, 10 kişi tekmeledi yine bırakmadı helal olsun.
  • öncelikle mağaran hayırlı olsun kardeş, dediğim başlık.
    geleneksel pitbull köpeklerini linç ediyoruz, günü başlamıştır. hayırlı forumlar dilerim.

edit: bazı beyinsizler ısrarla idrak etmemekte kararlı ancak, her köpek sahibinin sorumluluğundadır.
    hiçbir canlı doğuştan saldırgan değildir. saldırganlığı ancak öğrenerek kazanır. tüm köpeklerde bu geçerli.

pitbull'u bu kadar çok ön plana çıkaran ise fiziki olarak güçlü olması ve neredeyse her mahallede bir tane besleyen bulunması. aynı şekilde kangal besleyen olsa, buralar kangal başlığı ile dolardı. kaldı ki var da aslında, şöyle internette biraz gezinirseniz, "x parçalayan kangal" diye, o yere göğe sığdırılamayan hayvanı görürsünüz. tek farkı pitbullar kadar şehirde, yanımızda değil. insanlardan uzak olduğu için de kimse " kangalları öldürün!!1!!", "bunlar canavar!!1" gibi salakça laflar etmiyor.

ayrıca ne poodle türleri gördüm ben, elinden gelse tüm mahallenin üzerinden geçecek ama imkanı yok diye kimse umursamıyor. bir tane "kanişler yasaklansın yeaa, çok saldırgan" diyen görmedim. peki pitbull'un suçu ne, daha güçlü olması mı?

edit 2: hala okuduğunu anlayamayan gerizekalılar var.
  • cesaretli biri ensesinden tutup yukarı kaldırsa, kısa süre içinde bırakacaktı. hayvan doğası gereği bunu yapıyor, sözüm yok. lakin bu hayvanları kim ne amaçla besler ve sokağa salar merak ediyorum.
  • hayvan sever denilen bir takim pitbull sahibi *** cocuklarinin bir bebege ya da cocuga olasi bir pitbull saldirisinda ne yapacaklarini sormaya vesile olan insanlik disi video. mahallemde de yasadim defalarca bu saldirgan kopeklerin yaydigi teroru.

yapilmasi gereken tek sey: pitbull denen bu yaratigin on sol tarafindan kalbine dogru bir bicak darbesiyle etkisiz hale getirilmesi.

nefretin ve ezikligin saldirgan kopek sahibi olma vesilesi oldugu memleketimde neden pitbull ve rottweiler'in yasaklanmasi gerektigine guzel bir ornek.
  • pitbull besleyen bir tane düzgün adam veya kadın görmedim göremedim.
  • bu yüzden pitbull beslenmemeli, yasaklanmalı. uysal hayvanlar, duygusal hayvanlar vs eyvallah. ancak olurda gözü dönerse 20 kişi olsanız dahi hedefini öldürmeden kurtaramazsınız.