şükela:  tümü | bugün
  • amk davari poseti bir turlu birakamadi elinden, ayrica kopek sahibi olacak akli yeterliligin de yarisina bile sahip degil. goz gore gore gitti kedi.
  • bir kaç zaman sonra aynı pitbull' un sahibini yemesiyle sonuçlanmasını dilediğim olay.
    ırkları kıra kıra böyle bir yaratık üretenlerin de , bunu köpek diye besleyenlerin de amk.
    besleyecek köpek mi kalmadı da tehlikesi tüm dünyada bilinen böyle ruh hastası bir yaratık besliyorsunuz?
  • video'yu açmadım, pitbullları da besleyenlerini de sevmem fakat bu başlık baya saçma olmuş zira köpeklerin çoğu kedi görünce kovalar, yakalayıp öldürmeye çalışır zaten. o yüzden köpeklerin sık görüldüğü bölgelerde kedi göremezsiniz. ayrıca şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; pitbull besleyip de bu köpeği sokağa ağızlık takmadan çıkartan herkes potansiyel katildir gözümde, görüldükleri yerde polise ihbar edilip haklarında en azından para cezası kesilmesi gerekmektedir.
  • posedini siktigimin bir embesili barindiran videodur.
  • araba, motor, traktör kullanırken bile ehliyet almak,
    akli yeterliliğe sahip olmak gerekirken isteyenin istediği
    hayvanı sahiplenebilmesi bana saçma geliyor.

hele bu hayvan böyle bir köpekse...
    geçenlerde başka bir mal da kafeteryada camekan içinde aslan besliyordu.
  • bunları besleyecek insanlara ehliyet verilmeli, feci ya.
  • 2,5 yıl pitbull besledim. çok enerjik çok oyuncu ama bir okadar gücü çok olan bir köpek cinsi pitbull. ama benim fikrim, köpekler arasında duygusal yönü çok ağır olan ve çok kolay öğrenen bir köpek cinsi. nitekim cesar milan fısıldayan reis dahi eğitim vereceği köpekleri kendi pitbull köpeğinin yardımı ile eğitiyordu. köpekler en iyi köpeklerden öğreniyorlar çünkü o yüzden sosyal köpek her zaman daha akıllı oluyor.

gelelim sadede, bence kötü köpek yoktur o köpeği bu kadar saldırgan hale getiren bilinçsiz veya kötü niyetli insanlar vardır.
  • üzücü.

yeni yasada ne olur fikrim yok ama şu an sahipli bir pitbull sahipsiz başka bir hayvana zarar verirse ve bunu önlemek için siz pitbulla zarar verirseniz cezası olabilir.

tabi emin değilim. bilen varsa yazabilir.
  • videonun sonunda pitbull a atılan tekme içime su serpse de yeterli değil. bu hayvanın bakılmaması lazım.
  • pitbull kediyi öldürürken hala gerizekalı ergen elindeki ekmeği bırakmıyor akıl alır gibi değil ya.

bu canlının ileride kedi yerine küçük bir çocuğa saldırmayacağı belli bile değil. bir kurt beslemekten farkı yok bu canlının beslenmesinin. bu kaçıncı amınakoyim. aptal yaratığın kafasına tek bir mermiyle hem kedinin canı hem de ileride öldüreceği potansiyel avlarının canı kurtarılabilirdi.