şükela:  tümü | bugün soru sor
 • normaldir.

  kedi olalı bir fare tutumuş yaşı küçük pitbull içeren videodur. sahibi velet, köpekten bu hareketi beklemediği için bu vahim olaya engel olamamıştır. belediyelere çok iş düşüyor

  olanlar; pitbull, ölmekte olan kedi, poşetli ergen çocuk, sopalı abi, pis burun vuran abi, kediyi son nefesinde seven abi

  olmayanlar; ağızlık, eğitim
 • yalnız o değil de kargalar hemen olaya el atmış her zamanki gibi.
 • pitbull beslemek acilen yasaklanmalı özellikle böyle embesil kişiler için. aq malı elindeki poşeti bırakmadan ayırmaya çalışıyor bi de eve gidince göstercem sana diyo pitbull değil çocuk terbiye ediyo sanki sikik.
 • şu olay karşısında hala iti savunanları gördüğümüz video. ne çok it seven varmış.
 • hayvanlar da insanlar kadar yaşama hakkına sahiptir de, hayvanın kendisi insanlar tarafından oluşturulmuş tür, onu naapçaz? madem bu kadar doğacı/ evrenciyiz, bilmeliyiz ki evrime kalsa yoktu pitbullar, ayıdan kurttan da kaçıyorduk zaten.
 • hümanist olmanın yeri değil. pitbull köpekler itlaf edilmeli. bunlar tehlike saçan hayvanlar. boşuna ağlak mesajlar atmayın.
 • hala aynı saçmalıklarla savunuluyor pitbull. yok sahibine psikoteknik testler yapılmalıymış, yok sertifika verilmeliymiş. o zaman psikolijsi düzgün olanlara kaplan besleme ve sokakta gezdirme salahiyeti de verin. hatta düzgün ruh halindeki insanlara el bombası dağıtın. nasıl olsa gereksiz kullanmazlar.

  arkadaşım binlerce köpek cinsi var. kimse pitbull beslemek zorunda değil. bir dönem gaddarlık gözüken sorumluluğu alarak, bu köpek cinsinin toplumda artmasını engelleyebiliriz. gerçek hayvan severlik, kendini savunamayan hayvanların bu köpek cinsinden emniyete alınmasını gerektirir.
 • bu olay köpeklerin binyıllardır varolan avlanma içgüdüsünün videoya çekilmiş hali. arslan antilop avladığında da arslana bu kadar küfür ediyor musunuz ?

  asıl kendisini bile hiç zorlanmadan yiyebilecek bir hayvanı ağızlıksız çıkaran velete ceza verilmesi lazım her ne kadar aralarında fark olmasa da kedi değil bir çocuk da olabilirdi ve daha vahim bir tablo ortaya çıkabilirdi.

  ayrıca o köpeğe tekme atan orospu çocuğudur. net.
 • pitbull'lara ruh hastası diyenlere;

  https://www.youtube.com/watch?v=ixzy53z4i1y

  eğitimsiz köpek değil insan vardır. agresif/saldırgan köpeklerde bunun bir sonucudur.

  10 yaşında veledin eline kahve yanında dövülerek eğitilen(?) köpeği verirsen kedi yerine insan, çocukta parçalar o hayvan.
 • o köpeği sokakta gezdiren denyo ne kadar hatalıysa, köpeğe tekme atan da o derece hatalıdır. bu köpek vahşi ve oldukça güçlü bir cins. sen bunu bile bile sokakta hiçbir önlem almadan gezdiriyorsan yüzde yüz hatalısın. köpeğe tekme atan denyo ise ayrı bir konu. ulan köpeğin suçu ne? hayvan bu, içgüdüleriyle yaşıyor. onu fino köpeği gibi gezdiren hayvanı tekmele sen asıl.