şükela:  tümü | bugün
 • nexus 6p'den sonra, arkasına google'ı alarak piyasaya çıkacak olan, umutlandıran android cihaz.

  iphone 7 almadan önce bekleyin derim.
 • google ilk defa hem donanımını hem de yazılımını ürettiği bir akıllı telefon piyasaya sürüyor. pazar olarak da kendisine apple kullanıcılarını seçmiş.

  her ne kadar piyasanın en kemik kitlesini hedef almış olsa da inceleme yazıları pixel'i şu anda akıllı telefonlar piyasasının tepesine koymuş durumda.

  küçüğü için $649, xl içinse $769 gibi iphone 7'lerle noktası virgülüne aynı fiyata çıkması da sanırım bir şey anlatıyordur.

  google, nexus serisinin aksine, bu sefer en iyiler arasında olmak istiyor. hesaplı telefonlarının müdavimi olan nexus kullanıcılarını ise bu rakamlarla elinde tutması pek kolay değil. dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olma ihtimali de var.

  wired'ın yazısı biraz aziz yıldırım tarafından yazdırılmış transfer haberi havası verse de, hatırı sayılır tech haber sitelerinin tamamı tarafından da beğenilmiş ve hepsinde en iyi telefonlar arasında gösterilmiş.

  türkiye'ye gelme durumu ise karışık ve pek olası görünmüyor. gelse de iphone ile birebir aynı rakamdaki bir android'in burada tutunma ihtimali de pek yok. sakalım var. gönül rahatlığıyla beni dinleyebilirsiniz.

  "best phone on planet" wired.. ahanda

  "home run" the verge.. ahanda

  "everyone else making android phones should be a little worried" engadget.. ahanda

  "nearly everything you'd want in a flagship phone" mashable .. ahanda