şükela:  tümü | bugün
  • ilk videolarını bugün yayınlamış youtube kanalıdır. party chat kanalında istedikleri mesafeyi kat edemediler. böyle bir değişim yenilik güzel oldu. zaten kaliteli içerikler üretiyorlar yeni kanalla güzel bir ivme yakalayacaklarına inanıyorum.
  • ilk videolarından görüldüğü kadarıyla party chat'e göre daha farklı, daha heyecanlı ve hareketli olacağa benzeyen kanaldır efendim. takipteyiz.
  • abone oldum da geldim ama o isim maalesef olmamış efendim. hiç nezih bir çağrışımı da yok bence. ne derdi gürkan abi evet 'talihsiz' bir adlandırma olmuş.

evde işte new yorkta
    uğur getirsin bu arada
  • merhaba videosundan sonraki ilk içeriğine kavuşan, party chat’in kardeşi yeni kanalımız. yeni videoda marvel’s spider-man’i “övmeli gömmeli” inceledik; yazı tura atıp tamamen şansa birimiz oyunu övdük, diğerimiz gömdük. kurgusu falan el aldı biraz ama güzel oldu, nezih oldu.

buyruun buyursunlaar: https://youtu.be/jcrj1segdgw
  • şu övmeli gömmeli kelimesi resmen emmeli gömmeli film der gibi olmuş canlarım ya! kimsede mi uyarmadı, yoksa bilerek mi yaptınız?
  • kendilerini her mecrada yaklaşık 1 aydır takip ediyorum. video oyunlar, film-dizi vb. konularda ülkemizdeki en nezih* içeriği oluşturuyorlar. başarılarının artarak devamını diliyorum.

"övmeli gömmeli" temalı incelemeler sadece güncel video oyunları ile sınırlanmasın. herhangi bir tarihte çıkmış dizi-film ve video oyunları da inceleyebilirsiniz.
  • oyun oynamalarından çok ettikleri muhabbetten dolayı sevdiğim ve takip ettiğim nezih ikili. internette veya hayatta bazen görürüz böyle çiftleri ve ben evli olmayan birisi olarak hep gıpta ile bakarım bu kişilere. ilerde aile kurmak istiyorsam bu derece bilinçli, bilgili ve eğlenceli bir ilişkim olmasını isterim. bu çift o çiftlerden biri.*

sinema ve dizi gündemini konuştukları sinemascoop programı olsun oyun dünyasından son haberleri bize aktardıkları ve bunun üzerine konuştukları coopplay programı olsun eskiden nezih sabahlar olan şu an nezih geceler adı altında yaptıkları günlük oradan buradan her alandan muhabbet ettikleri program olsun hepsi son derece güzel kendini dinleten işler.

umarım az izlenmelerine rağmen yaptıkları işi devam ettirirler.

bu arada tek negatif tarafları galiba isim konusu.* ne party chat tv ne de pixopat adını başarılı bulamadım. fakat devede kulak gibi bir şey bu dediğim.
  • oyun gündeminin konuşulduğu coopplay ve sinema tv muhabbetinin yapıldığı sinemascoop gibi yayınlarına artık spotify üzerinden podcast olarak ulaşılabilecek kanal, buyrun.

programlar kaydedilirken canlı olarak izleyip katılmak isteyenleri de twitch.tv/pixopat adresine bekleriz efenim.
  • hakettikleri yere henüz gelememiş olan ikili. yeni nesli tam olarak anlamıyorum neden bıyıklı panda yerine pixopat izlemiyorlar.? bu arada pandanın 700k abonesi var iken pixopatın 8k abonelerinin olması pazarlama hatası yaptıkları konusunda hem fikir olmamızı sağlıyor. buradan selamlar gürkan ve gül. takipçi kasın biraz hakettiğiniz yere geleceksiniz.
  • sadece bir twitch ya da youtube kanali degildir. güzel yayıncılara sahip olduğu kadar güzel insanlara da ev sahipliği yapar. sinemadan oyun dünyasına dizilerden çizgi romanlara kadar pek çok ilgi alanina sahip takipçileri vardir. talk show kategorisinde twitchte en iyilerden birisidir. spotify'da podcast olarak sinema ve oyun sektörünün konuşulduğu programlara da erişilebilir. oyun izlemekten hoslanmiyorsaniz bile salı günü yapilan oyun gundeminin konuşulduğu cooplay ve perşembe günü yapilan sinema dizi gündeminin konuşulduğu sinemascoop programları twitch üzerinden canli izlenebilir ve siz de muhabbete dahil olabilirsiniz. nezih insanları discord kanalinda da görmek isteriz her konuda guzel muhabbetlere dahil olabilirsiniz. bahane üretmeden ellerinden geldiğince kaliteli icerik çıkaran bu insanlara en azından bir bakin derim pişman olmazsiniz.