• bizi takip eden ya da yeni keşfeden herkes diyor ki; aman abone sayısı artmasın, böyle iyi. istiyorsun tabii topluluk genişlesin, istenmez mi... ama böyle mutluyuz gerçekten, kafamız rahat, huzurluyuz. bugün de fena makara yaptık discord'da.

mutlu olun gençler, hayat kısa. galb.
  • kendisine içerik üretenler olarak bu aralar seviyeli bir birlikteliğimiz olduğunu söyleyebileceğim kanal :) birbirimize sözler vermeden, bağlanmış veya mecbur hissetmeden, keyifli zaman geçirme konusunda kendisiyle anlaşmaya vardık. salı ve perşembe günleri 4 buçukta canımızın istediği oyunları canlı oynayıp muhabbet yapıyoruz, o da "n'olur sürekli gelin, içerik lazım" diye tutturmuyor. gelirsek geliriz, gelemezsek de can sağlığı. ama gelmeye çalışıyoruz yani... cuma günleri ise yine 4 buçukta ortak eski tanıdığımız party chat adıyla bir podcast'ı canlı kaydediyoruz, muhabbet eşliğinde eğlence gündemi üzerine laflıyoruz, bu hafta 4'üncüsünü yapacağız. sanırım birbirimizi özgür bırakmayı öğrendik; biz "neden abone sayın artmıyor? neden daha çok izlenmiyorsun?" diye darlamayı bıraktık, o da sürekli talep etmeyi. içimizden geldiği için buluşuyoruz. böyle daha pozitif bir elektrik yayıyoruz sanki? neyse, gelin yani, buralardayız. bekleriz :)
  • jahrein ve ferit'e kod gitmeyince sinirlenip sataştıkları kanal olmuş. the last of us part ii kodu pixopat'a giderken, bu yayıncılara gitmemiş diye ortalığı birbirine katmışlar. fakat unutulan bir şey var:

pixopat'ın abone sayısı az olabilir, fakat o aboneler arasından the last of us part ii'yi para verip alan - alacak olan kişi sayısı, bilmem kaç yüz bin aboneli kanalları takip edenler arasından bu oyunu alacaklardan daha çoktur herhalde.

nicelik - nitelik ikileminin nitelik kısmıdır pixopat.

playstation tr'yi ben de eleştiriyorum, fakat kodu pixopat'a göndermekle ne kadar doğru bir karar verdikleri şu çıkan tartışmanın seviyesizliğinden belli.

adamların fifa 18'deki dünya kupası yayınını izleyip fifa almışlığım bile var. yani aslında etkili bir kanal.

ayrıca üstteki entriye ithafen: kendi oyunlarını yazan yutup kanalı. (üstteki entri kendini imha etmiş)

galb.

edit: ayrıca bir evlenmeye kalkıştık, tüm oyun dünyası birbirine girmiş, takip edebildiğim bu kadar oldu.
  • ilk videolarını bugün yayınlamış youtube kanalıdır. party chat kanalında istedikleri mesafeyi kat edemediler. böyle bir değişim yenilik güzel oldu. zaten kaliteli içerikler üretiyorlar yeni kanalla güzel bir ivme yakalayacaklarına inanıyorum.
  • oyun oynamalarından çok ettikleri muhabbetten dolayı sevdiğim ve takip ettiğim nezih ikili. internette veya hayatta bazen görürüz böyle çiftleri ve ben evli olmayan birisi olarak hep gıpta ile bakarım bu kişilere. ilerde aile kurmak istiyorsam bu derece bilinçli, bilgili ve eğlenceli bir ilişkim olmasını isterim. bu çift o çiftlerden biri.*

sinema ve dizi gündemini konuştukları sinemascoop programı olsun oyun dünyasından son haberleri bize aktardıkları ve bunun üzerine konuştukları coopplay programı olsun eskiden nezih sabahlar olan şu an nezih geceler adı altında yaptıkları günlük oradan buradan her alandan muhabbet ettikleri program olsun hepsi son derece güzel kendini dinleten işler.

umarım az izlenmelerine rağmen yaptıkları işi devam ettirirler.

bu arada tek negatif tarafları galiba isim konusu.* ne party chat tv ne de pixopat adını başarılı bulamadım. fakat devede kulak gibi bir şey bu dediğim.
  • ilk 1440p test yayınını başarıyla yaptığımız kanal. verdik neyse parası, aldık 20mb upload'u, vurduk kırbacı makineye. sonuçta itibardan tasarruf olmaz.
  • yeni yıla özel party chat için şampiyonlar ligi gibi dev kadro topladık, bunu paylaşmayayım da neyi paylaşayım: link
  • şu son zamanlarda geri getirdikleri "nezih geceler" programları çok hoşuma giden, 10 numara youtube kanalı. geceleri kaçırsam bile ertesi günün sabahına mutlaka izliyorum, 1-2 saat artık neyse gayet chill, hayat içerisindeki sinir stresten uzak, kaliteli bir zaman geçiriyorum sayelerinde. sağolsunlar.
  • kanal 10 bin olmuş, gürkan beyin eli ayağı titriyor yeni kanal açmamız lazım adı ne olsun diye. galb.
  • açık, dürüst, modern, entelektüel ve esprili bir geek ailesinin keyifli videolarının yer aldığı kanal.
hesabın var mı? giriş yap