şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: the pianist)
  • zekidirler.

(bkz: tim minchin)
  • el hareketlerini arkadaşlarının vesikalık fotoğraflarına bakarken masturbasyon yapma suretiyle geliştiriyor olmaları muhtemel insan güruhu.
  • herhangi bir erkekten farkları yoktur, tek fark onlara bakan insanların düşünmek istedikleridir. tıpkı başka özellikleri ile öne çıkan erkekler veya kadınlar gibi.
  • dahil olmak istediğim grup.` :beni de alın` ` :lütfen`
    kötüleme düzeltmesi: haftaya kursa yazılıyorum. *
  • parmakları uzun, ince ve narin olan insan cinsidir, parmakları genelde biraz efemine durur ama dikkatli bakınca güzeldir bunlar.
  • 1994'ün o kasvetli sonbaharından beri piyano çalan biri olarak aslında sanıldığı gibi kızlara çekici falan gelmediğimizi söyleyebilirim. söyledim hatta. hatta bir keresinde kızın teki beni evine davet etmişti piyanosunu çalmam için, (iç ses hobaaa diye bağırmıştı). meğer erkek arkadaşıyla romantik bir yemek yiyecekmiş de, ben arkada fon müziği çalacakmışım. peeeeehhhh ben böyle yeteneğe!
  • dahil olduğum grup ama piyano bir kadını etkilemek için en son kullanılabilecek enstrumanlardan biri, taşınabilir değil çünkü. ayrıca klasik müzik sürekli dinletilebilecek bir müzik türü değil. hatun kaldırmak için müziğe başlayan arkadaşların tercihi gitar olmalı. piyano daha çok sevdiceğe çalınabilir. ayrıca piyanoyu çok çalmaya sürekli onunla olmaya alışırsanız piyano zaten sizin sevgiliniz oluyor, dolayısıyla zaten aseksüel bir yaşam formu oluyorsunuz sevgili falan düşünmüyorsunuz.