• bir metanın potansiyel taliplilerden oluşan küme.

bu tanımı elbette. esas enteresan kısmı işin dinamiğinde gizlidir.
    (bkz: piyasa yapmak)
    (bkz: piyasayı bozmak)

vesaire vesaire...
  • harbiye - kenter tiyatrosu'nun yakınında açılan gece kulübü.

henüz o kadar popüler değil ama popüler olunca tadı kaçacak ve müdavimleri yeni arayı$lara girecektir.

sitemli p.s.: sözlükte o kadar marjinal mekan tanıtıyoruz bir gün bir tanesinden ne bir davet aldım ne de ba$ka bi'$ey.
    bu bünye de bazı bazı ortamlara akmak ister. hem de kapıda bekleyen izbandutları iplememecesine.
  • personeli bulunduğum mekan. gördüklerimi anlatsam magazin gündemi değişir. konuşursam ülke karışır.

sokakdan geçen insanları almıyorlar içeri. sadece cenk erenin ve işletmeci ergun beyin arkadaşları girebiliyor. unutmadan burası bir gay bar.

türkiye'nin kaliteli eşcinselleri burda. gel vatandaş.
  • servis iyi, yönetim profesyonel fakat çalan müzik çok kötü..
    tavsiye üzerine gittiğimiz bu mekan bize "academy 14'ün aynısı" diye tanıtılmıştı lakin alakası bulunmuyor.
    sadece türkçe çalıyor ve hiç olmamış.. maalesef.
  • yeni scotch olucak gece klubü.. bi magazinciler keşfetsin, ya da izin verilsin bi haber yapmalarına..
  • normalde insanların eğlenmek ve dans etmek için çıktığı masalara, mekanda yer olmadığı için çıkıldığını gördüğüm ve baya şaşırdığım tıklım tıklım ufacik mekan.
  • votka enerjinin 65 ile 30 lira arasi degisen fiyatlara, hatta icinde votkasiz olarak gelebildigi, masaya cikip dansedebileceginiz, musteri kaziklama ihtimali yuksek mekam
  • muzik cesidi acisindan bayildigim mekan, 90lar turkce pop caliniyor surekli, ve uzun zamandir daha fazla eglendigimi hatilamiyorum. ancak ne yazik ki kaziklanma ihtimaliniz cok fazla. mesela biz 50 milyon indirim yaptirtabildik, icmediginiz seyler bize yazabiliyor bazen hesapta. ha bir de sigara dumanindan agladim. ama gidilir, cok da eglenilir!
  • içerideki yoğun sigara dumanı dışında, gayet eğlenceli, ilk denemede beğenilen ikinci denemede sevilen mekan. sadece türkçe çalıyor.
  • alıcı ve satıcıların karşı karşıya geldikleri ortam.
hesabın var mı? giriş yap