şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sosyal medya denen pezevenk sağolsun kimsenin kimseye güveni kalmadı.sanal dünyada seçenekler arttı muhabbetler arttı bununla paralel ilişkiler dejenere olmaya başladı.ben görmedim belli bir yaşa gelmiş olupta kendisini eşine saklayan sevgilisi olmayan ilişkisi olmayan doğru düzgün bir hatun şimdiye kadar görmedim.herkes herkesle konuşuyor bu ne biçim ortam lan.

  edit:piyasa lafına takılanlar içeriği dikkate almadan bön bön konuşuyor.piyasa yerine ortam desem ya da etraf desem ne değişecek.
  mevzu o değil ki.mevzu,ahlakın sükut etmesi.mevzu,annesinin babasının yanında cici kız gözüküp elinde telefon 5 adamla konuşması.mevzu,elinin değmesini sakınmayı bırak her türlü herzeyi yemesi.mevzu ne biliyor musun ? mevzuu,bunların hepsinin ortamlarda normal karşılanıp düzgün bir insan çıkınca karşısına hanım kızımızın yhaa ben şöyle şöyle yapmıştım diye hayıflanması.
  bok gibi yaşıyorsunuz,bok.

  edit2:sayın geri zekalılar için bir daha açıklıyorum.evet piyasa aq ! senin instagramın bir piyasa.facebook'un tivittırın bir piyasa.foto çekiyorsun atıyorsun.nereye ? piyasaya ! az daha güzel olsan şöyle 1k,10,100k piyasan olsa daha da açılır saçılırsın.niye kendin artık piyasanın malısındır.hoşlanırsın bundan.sosyal medya bir piyasadır.hem de piyasanın dik alası !
  bana burda ahkam kesenler arkadaşıyla sanki bu jargonu hiç kullanmamış gibi yapmasınlar.klavyenin efendi çocukları ya :)
  ey geri zekalılar,benim piyasa lafıma takılıp ona buna salça olan her türlü herzeyi yiyen gerzekler ! piyasa malı olmayın :) insan olun :)
 • koyun pazarı mı burası? piyasada mal kalmamış baba der gibi başlık açmak. insandan bahsediyoruz.
 • borsada mi kiz ariyorsun pezevenk? piyasa diyor bi de.
 • doğrudur.
  meriçler toplanmış yine "bazardan elma mı alıyong bezemeh" diyerek.
  kalmadı evet.

  ben yabancı almayı düşünüyorum, bizimkilerden bir cacık olmaz, hepsi akılları beş karış havada geziyor.
  bunlardan ne ana olur ne eş.

  var etrafımda yabancılarla evlenenler, hepsi gayet memnun hayatından, mutlular.
  evde kahır çekmek yok, gereksiz surat asan bir yaratık yok, kıskançlık krizine girip huzur kaçıran bir pislik yok, ailedeki kadın olmanın ne olduğunun bilincinde bir insan var.

  bizimkiler az kalıyor "benim de sikim var, dön sıra bende" diyecek.
  bir cacık olmaz.
 • sıçmık bir başlık. ama bu başlığın doğru olduğunu varsayıp bir beyin fırtınası yapacak olursak eğer, bu ‘piyasada dolup taşan evlenilmeyecek’ kızlar ‘evlenilmeyecek’ şeyleri kimlerle yaptı? piyasadaki erkeklerle.

  sonuç olarak iki taraf da eşit değil mi? o zaman evlenebilirler.

  ha sen diyorsan hep başkasıyla yaptılar beni seçmediler, o senin aşağılık kompleksin kardeşim. kin kusarak ağlamak komik.
 • sosyal medya hesapları var olduğu sürece ilişkilerin altı her zaman boş olacak. her zaman şüpheler olacak. istediğiniz kadar medeni olun, gavat olun, kaşar olun adına ne derseniz diyin fark etmez. bir gün bi şüphe içinizi yer bitirir. siz siz olun sosyal medyadan benim gibi uzaklaşın. uzaklaşmış birini bulun. hayat onunla yaşadıklarınızda, sanalda sohbetlerde değil.
 • bu ara biraz durgun malum seçimde var kapıda. sen 2 3 ay sonra yine bir yokla.

  üslup üslup değil. dil olmuş yafta makinesi. beklenen özellikler desen bir kalıba sığmaz. bazılarının nefes alması batar ya.
 • piyasa:
  1.
  satıcıların mallarını satmak ereğiyle bir araya geldikleri yer, pazar.
  2.
  pazarda geçerli olan fiyat, alışveriş fiyatı.

  bu mantık içinde olduğunuz sürece sadece alıp, satan ticaret erbabı olursunuz.
  lakin sevmeyi denerseniz, anlamayı, hayat arkadaşı bulmak için çabalarsınız bulursunuz dostum .
 • sıkıntı evlenecek kızı "piyasada" aramaktan kaynaklanıyor olabilir.
 • bir tane bulur gibi olduk, ona da bir haller oldu.

  bunu okuyunca bana ulaş aslı, konuşmamız lazım : (