şükela:  tümü | bugün
333 entry daha
 • ayliktv.com denilen parayı alıp yayın kapatan ve engelleyen dolandırıcılardan uzak durulması gerekiyor. bunlar online hırsız bir firma gereken yerlere şikayetimi yaptım.
 • iptv olayında belli başlı olmazsa olmazlar vardır.
  yayın kalitesi,içerik sayısı ve güncellemeleri,donma veya kopma olmadan izleme,yayıncının sorun olduğunda hızlı geri dönmesi. gerisi sizin özel zevklerinizle ilgilidir. kimisi spor kanallarının kalitesine ve feed olmasına bakar,kimisi porno kanallarının sayısına ve kalitesine, kimisi de belgesel film dizi yayınlarının içeriğine.

  belgesel,film ve dizi kanallarının müdavimi olarak "petra iptv" hoşuma giden bir yayıncı oldu. discord'da iyi yorumlar alınca petra iptv'yi denemeye karar verdim. daha önce kullandığım iptv kablosuz internet bağlantısında donma yaparken petra daha iyi görüntü kalitesiyle hiç takılmadı. (netim turknet 100 mb/sn.)

  belgesel kanallarının genişliği,film kanallarının her ay güncellenmesi, kategori kategori film türlerinin ayrılması,ayrıca "mubi,amazon prime,hulu-apple tv,neflix,bbc,hbo"içerikleri ile çok fazla içeriğe sahip göz doyuran bir iptv olmuş.
  test yayını alıp denemenizi tavsiye ederim.
  petra tv
 • ara ara bu başlığa yazıp burada yapılan reklamlara aldanmamanızı söylüyorum ancak görüyorum ki bu şekilde anlamıyorsunuz o nedenle daha net olacağım.

  hiçbir gerizekalı kendi kullandığı iptv sağlayıcısını buraya reklam ederek risk almak istemez. çünkü burada popüler olan bir iptv sağlayıcısı ya aşırı yoğunluktan problemler yaşar ya da çok göz önünde olduğu için dikkat çeker ve önünde sonunda patlar...

  peki bu durumda buraya entry yazıp firma adı veren kişi reklam peşinde değil ise ne olur? mağdur olur, parası uçar...

  bu yüzden bu başlıkta ve iptv başlığında adı sürekli yazılan iptv sağlayıcılarının tamamından uzak durun.

  artık bu kadarı da sizi ikna edemiyorsa gidin verin paranızı ancak sonrasında ağlayarak "x iptv .com rezaleti" vs. diye başlık açmayın.

  bakın başlığa yazdığım ilk entry: (bkz: #122509977)
 • inat tv uygulamasi ne kadar ovsem az
 • bu iptv nasıl alınır kullanılır salağa anlatır gibi anlatacak bir vatandaş bulunur mu burada. bir adet gri tüplü televizyonu değerlendirsem iyi olacak. işleyişi anlatacak arkadaşları dmye beklerim
 • joymax ip tv