şükela:  tümü | bugün
244 entry daha
  • 5 yıla yakındır iptv kullanan biri olarak, toplamda 4 tane farklı stream servisi sunan arkadaşı deneyimleme şansım oldu. bunların içinde hem serverlarının kalitesi, maç yayınları sırasında kasmayı/donmayı/ddos mevzusunu engellemeye yönelik özel açtığı maç kanalları ve kanal çeşitliliği olarak, başlıkta bir kaç arkadaşın daha ismini geçirdiği listenin en başına rahatlıkla koyabileceğim iptvpaketi isimli arkadaştır.

    özellikle maç yayını sırasında patates olan çoğu yayıncıya inat anında iletişime geçebileceğiniz bi iptv arıyorsanız adresiniz burası.
  • ip tv, satıcının kendisine kiraladığı sunucu üzerinden, müşterilerine yayın izleme hakkı vermesi şeklinde çalışır.

    sunucunun kapasitesi sınırlı ve bellidir. örneğin 100 müşteri kapasiteli bu sunucuya bundan daha fazla müşteri aldığınızda yayınlar donar, çatlar, uzun süre ilk yüklemeyi bekler ve hatta hiç açılmayabilir. sunucu kapasitesi doldukça yeni bir sunucu alınmalı ve müşteriler yeni sunucuya atılmalıdır.

    özet geçiyorum; ip tv'nizden memnunsanız ve aklınız varsa bu ismi kendinize saklayın. çünkü bizim ip tv satıcılarımızda bu konuda özensiz. sıkıştırana kadar aynı yere dolduruyorlar seni. yani nerde çokluk orda bokluk.
8 entry daha