• şahsımın kullandığı ip tv’dir efenim. bugüne kadar en ufak bir sıkıntı yaşamadım sağolsun.
  • hepsi çöp. hiç biri selcuksports kalitesini sunamiyor. üstelik selçuk baba beleş.
  • yeni yılın ilk gününde viral paraları yatmış galiba, keşke bana da viral verseler de bu zor günlerde kendime bir şeyler alabilsem.
    tanım: en iyi ip tv sağlayıcısı tabi ki atacast'tır. eskiler bilir.
  • test yayın istiyorum adamlar cep numarası istiyor ne alaka ya beğenirsem yayın satın alacağım cep telefonu numarasını ne yapacaksın ?
  • yurtiçi ve yurtdışı paketleri arasında neden fiyat farkı var merak ettiğim kaçak yayın platformu.

yurtdışındakilere geçirelim politikası mı yoksa belli bir ek maliyeti olduğundan mı durum böyle? bilgisi olan yeşilendirebilir mi lütfen?
  • burdaki iptv'cilerin yurt disi fiyat politikasi tamamen adam sikme odakli olup ek maliyet yaratmasindan oturu degildir.

sordugunuzda aldiginiz digiturk de euro ile odeme aliyor gibi abuk bir cevap olacaktir.

vpn ile baglantinin yasak olmasi da bu gibi sebeplere dayanmaktadir.

sonucta hemseri hemseriyi gurbette sikermis gibi guzide bir sozumuz var. batinin bizi kiskandigi bir cografyada yasiyoruz bu tur cakalliklar normal gelmeli artik.
  • 5 yıla yakındır iptv kullanan biri olarak, toplamda 4 tane farklı stream servisi sunan arkadaşı deneyimleme şansım oldu. bunların içinde hem serverlarının kalitesi, maç yayınları sırasında kasmayı/donmayı/ddos mevzusunu engellemeye yönelik özel açtığı maç kanalları ve kanal çeşitliliği olarak, başlıkta bir kaç arkadaşın daha ismini geçirdiği listenin en başına rahatlıkla koyabileceğim iptvpaketi isimli arkadaştır.

özellikle maç yayını sırasında patates olan çoğu yayıncıya inat anında iletişime geçebileceğiniz bi iptv arıyorsanız adresiniz burası.
  • ip tv, satıcının kendisine kiraladığı sunucu üzerinden, müşterilerine yayın izleme hakkı vermesi şeklinde çalışır.

sunucunun kapasitesi sınırlı ve bellidir. örneğin 100 müşteri kapasiteli bu sunucuya bundan daha fazla müşteri aldığınızda yayınlar donar, çatlar, uzun süre ilk yüklemeyi bekler ve hatta hiç açılmayabilir. sunucu kapasitesi doldukça yeni bir sunucu alınmalı ve müşteriler yeni sunucuya atılmalıdır.

özet geçiyorum; ip tv'nizden memnunsanız ve aklınız varsa bu ismi kendinize saklayın. çünkü bizim ip tv satıcılarımızda bu konuda özensiz. sıkıştırana kadar aynı yere dolduruyorlar seni. yani nerde çokluk orda bokluk.
  • aylık abonelikle memnun kalacağım bir sunucu sahibi yeşillendirirse sevinirim. yıllık yapacak kadar güvenilir olan varsa o da olur.
hesabın var mı? giriş yap