• manasız ikili. pizza üzerine bira içersen şişirir.
  • göt göbek için bire bir
  • italya'da yaygın bir ikilidir. hatta eskiden bira daha ziyade pizzacılarda bulunurmuş bizdeki tost ayran muhabbeti gibi. gerçi şimdi de kaliteli pizzacılarda zibil gibi bira çeşitleri var.

şimdi o öyle bi de hani bizim seyyar pilavcılar yanında açık ayran satar ya. hah işte floransada sokak işkembecisi (bkz: trippa alla fiorentina) de yanında açık şarap veriyo plastik bardakta filan. çok acaip şeyler bunlar. küntür.

ha pizza yanında ne içilir? ne istersen onu içersin evladım. keyfine bak.
  • aralarında bir kankalık durumları olabilir

http://hellogiggles.hellogiggles.netdna-cdn.com/…pg
  • a beautiful mind filminde john forbes nash kutuphanede calisirken sevgili dostu charles tarafindan saatlerdir yemek yememis nash'e bir yemek alternatifi olarak sunulan ve nash'in calismalarina bir sure ara vermesi icin aklini celen ikilidir. su sahnede izlenecegi uzere hic de manasiz degil, bilakis saygi duyulasi bir ikilidir.
  • oruçlu olmasam anında yemek için tüm imkanlarımı seferber edeceğim ikilidir.
    soğuk bir biranın yanında sıcacık bir pizza.

ramazan’ın bitmesini bekleyeceğiz artık.
  • beni sisko yapan ikilidir..
  • gerçek napoliten pizzanın hamurunda taze bira mayası bulunur ve pizza-bira ikilisi (bkz: degustasyon) menüleri için çok güzel bir fırsat verir. fakat (bkz: alerjik rinit)'ten dolayı bira içemiyorum. onun yerine pizzayla şarap veya şampanya tercih ederim. özellikle pizza "fritti" ise şampanya tercih edilir.
  • italyada meşhur olduğu kadar benim evde de meşhurdur. bence muhteşem bir ikili ve pizza manyağı birisi olarak sık sık bu ikiliyle takılırım. tostun yanındaki ayran kadar uyumlu ve keyiflidir.

birkaç ay önce evin terasında çekilmiş ben kalp pizza bira görseli.
  • ekşiyi iyice tinder'a çevirdi klavye otuzbircileri.

kendi fotoğrafını paylaşan tipler falan
hesabın var mı? giriş yap