• işletmenin içindeki içecek ,ünlü simaların uğrak yeri olduğu gizli bir bar varmış. gerçi dana kadar haber yaptıktan sonra ne kadar gizlisi kalır bilemem. aha buyrun bu da haberin linki. http://m.hurriyet.com.tr/haber?id=27147745
  • işletmenin içindeki içecek dolabının arkasında,ünlü simaların uğrak yeri olduğu gizli bir bar varmış. gerçi dana kadar haber yaptıktan sonra ne kadar gizlisi kalır bilemem.şimdi o simaları ve barın şeklini şemalini ben anlatmayayım. size dana kadar haberin linkini vereyim. aha da buyrun : http://m.hurriyet.com.tr/haber?id=27147745
  • paranız olsa bile biz sizi buraya layık görmüyorsak içeri giremezsiniz diyen, artık sınıf farkının değil orospu çocukluğunun hakim olduğu ve keşke kimse gitmese de batsa dediğim yer.

yani kendi memleketimizde fransız plajı derler biz giremeyiz, ulan pizzacıya yeterince sosyetik değilsen giremezsin sikeyim böyle düzeni.

not: pizzacıya gitmedim, internette gördüm haberi.
  • paranız olsa bile layık görmüyoruz durumu pek de olmayan yer. haberden çok fazla bilgi çıkmıyor ama bana öyle geliyor ki ya bu adam davet edilmediği bir partiye girmeye kalkıştı ya da zaten üç beş sandalyelik yerde yer bulamadılar da adam ben tümer metin'im beni nasıl almazsınız diye atarlandı.

şahsen biz spor ayakkabılarımız ve kotlarımızla bir kaç kez gidip bir de orda pizzaları paylaşma geleneğimizi sürdürmüştük. pis fakirler diye kovulmadığımız gibi hizmette de bir kusur işlemediler.

malzemesi çok kaliteli ancak fiyatları pek uçuk pizzacı. odun ateşinde çok çeşitli ve çok lezzetli pizzalar yapıyorlar. üstüne 40 küsür fiyatlar koyuyorlar ve boğaz manzarası eşliğinde iett üstümüze dalar mı acaba stresi yaşayabiliyorsunuz.

o dolaptan ben de bi işkillenmiştim yalnız çok eğreti duruyordu *
  • tümer metin'i almadıklarına göre bizi sokağından bile geçirmeyecek mekan...
  • dolabın içerisini bilmem ama pizzaları gerçekten kötü olan mekan.
  • kapalı nutellalı pizzası güzel olan mekan. yalnız masalar yola sıfır haliyle trafik olduğunda millet yediğiniz yemeğin içine düşecek kadar bakabiliyor, hoş değil.
  • ziyaretim sonucunda pizza ve makarnalarından bazılarını tatma fırsatı buldum, oldukça lezzetli hafifti. öncelikle şunu söyleyebilirim ki mekanın dekoru dizaynı oldukça hoştu ayrıca personelin ilgisi, bilgisi sektörde bulunan rakiplerine kıyasen baya yüksekti. fiyatlar olması gerektiği gibi ne eksik ne fazla diyebilirim bence hak ediyor. sabit müşteri kitlesi, iyi manzarası ve bağlı bulunduğu şirketin diğer restaurantları vs. işin içerisine girdiğinde deneyimlenmesi gereken bir yer olduğunu düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap