şükela:  tümü | bugün
  • once bu ne aptal oyun be diyerek basladiginiz sonra da başından kalkamadığınız bir oyun. oraya buraya pizza yetiştirmekle yükümlüsünüz.
    memory mode, speed mode ve simon says modları mevcut. speed mode'da bir süre sonra hiç bir yere pizza yetiştiremeyip, pizzaları mundar edip oyunu sonlandırıyorsunuz. memory mode ise pizzaları sipariş sırasına göre teslim etmeniz gereken bir durum, o daha beter bi şey. kimin neli pizza istediğinizi ezberlemeniz için 10 saniyeniz var. sonra kim ne istediyse ona pizza veriyorsunuz. aynı pizzadan üst üste teslim ederseniz, double frenzy, super frenzy falan yapıp puan topluyorsunuz... yine de çok da gerekli bi oyun diil.
  • pizza boy yetiştirme yarayan, asıl amacı pizzaları soğutmadan evlere teslim etmek olan, hiç iş bulamasanız bile bu oyunu bir süre oynayarak, evlere pizza servisi yapabileceğiniz bilgisayar oyunu.
  • süper eğlenceli piza dağıtma oyunu, çok basit gibi gelse de bir noktadan sonra insanı çıldırtmaya başlıyor, o pizzaları yerlerine yetiştirmek için canla başla çalışıyorsunuz, turlar ilerledikçe hem pizza dağıtıyor bir yandan da ünlüleri mutlu etmeye, hırsızları yakalamaya, delilerle uğraşmaya başlıyorsunuz, üstelik turar ilerledikçe pizza çeşitleri artıyor ve ilk başka peynirli sucuklu gibi normal şekillerde başlamış olan pizzalar zaman içinde kızarmış patatesli, ananaslı, fıstıklı * gibi çeşitlerle karşınıza çıkıyor. kısaca zamanın nasıl geçtiği kesinlikle anlaşılmıyor.