şükela:  tümü | bugün
 • alsancak 1390 sokakta bugün açılmış şirin mi şirin butik pizzacı. butik deme sebebim alıştığımız pizzalardan çok farklı lezzetleri bulundurması. dekoru, personeli, lezzeti, hizmeti herşey süper.
  bazı pizzalarını söylemem gerekirse;

  kaburga füme pizza
  enginarlı pizza
  kavurmalı pizza
  somon kaparili pizza.. neyse uzatmayayım da süpriz olsun. yemeğinizi yediniz, üstüne oreolu nutellalı pizza tatlınızı da yiyorsunuz mis. dışarı çıkıp kahvenizi içerken size ikram edilen marmelovları da ateş üzerinde pişirebiliyorsunuz.

  kısacası alsancak tarafına yolunuz düşerse ve arkadaşlarınızla çok iyi bir pizza yemek isterseniz buraya mutlaka uğrayın.
 • ilk gördüğümde aklım çıkayazdı. aşağı yukarı şöyle bir şey:

  https://i.instagram.com/pizzalocale/
 • izmir'de venedik pizza'nın tekelini bozmaya yemin ettiği her halinden belli olan pizzacı. gerçekten muhteşemler. yeniliğe ve inovasyona önem veriyorlar.

  reyhan pastanesi'nin, fuara dogru iki sokak ötesinde ara sokakta kendileri.

  iki adet eksileri bulunuyor, onlar da aksam 9'a kadar çalışıp, pazar günü hiç çalışmamaları.

  bol peynirli pizzalarından yemenizi tavsiye edeceğim. beğenmezseniz yazın bana buradan, bir de beraber gidelim, hesabı ben ödeyeceğim söz.

  edit: pazarları da açma kararı almışlar.
 • fiyat performans oranı, mekanın güzelliği ile izmirin açık ara önde olan pizzacısı.
  bozmayın. bozmadan devam.
 • alsancak'ta pizza yemek için yapılabilecek güzel bir tercih. pizzaların lezzetleri başarılı. italyan mutfağının hakkını verdiğini söyleyebilirim. fiyatları da lezzet ile karşılaştırıldığında gayet makul seviyede. ayrıca pizzaların 3 ayrı boyda seçeneklerinin olması, açlık seviyenize göre pizza boyutunu belirlemenizi sağlıyor olması da bir avantaj. çünkü bazı yerlerde pizza boyutlarının seçememek, doymamanız veya pizzanın fazla gelmesine neden olabiliyor.

  mekanın dekorasyonu da hoş. samimi bir ortama sahip. ancak kısıtlı masa sayısı, gittiğiniz zaman yer bulmanızı zorlaştıran bir durum. üstelik bunu önlemek için rezervasyon kabul etmemeleri de sıkıntı yaratabiliyor. ancak mekanın dolu olmasına rağmen, çabuk yer açılmasından dolayı bu konudan pek fazla şikayet etmemek gerek. servisi ise genel anlamda hızlı, ama garsonlar masalara olan ilgileri biraz daha iyi olabilir.

  sonuç olarak, yediğiniz yemek ve ödediğiniz paradan kolay kolay şikayet etmeyeceğiniz, ama aldığınız hizmet konusunda kusursuz olmayan bir işletme. yani genel anlamda iyi.
 • henüz gitmemiş olsam da düşünüyorum ki izmir'de hiçbir zaman var olmamış pizza venedik tekelini pekala bozabilecek yer. mezzaluna varken pizza venedik'te yiyen zihniyeni de anlayamamaktayım.
 • swarm'ı her açışımda izmirde yaşayan min 3 arkadaşımın aynı anda check in olduğunu gördüğüm yer.
 • italya seyahatinden tıka basa pizza yiyerek henüz dönmüşken gittiğim ve "ulan bu daha iyi" dedirten mekandır. umarım kapanmaz ya da bozulmaz.
 • güzel mekan. pizzaları lezzetli, boyutları tatmin edici ve fiyatları makul. bozulmaması dileğiyle.
 • füme kaburga, 4 peynir ve ricotta en beğendiklerimdi. bunların dışında enginarlı, kavurmalı ve pepperoni denedim. zaten en çok satılanlar füme kaburga, 4 peynir ve kavurmaymış. mekanın dekoru ve iç tasarımı da çok sade ve şık. izmir'e lazım olan tarzda bir mekandı. umarım çizgilerini bozmadan devam ederler.