• deli sms spam yapan pizzacı. ne yemeksepetinden ne de başka bir şekilde sakın sipariş vermeyin telefonu bir kere kaptırdınız mı kesinlikle kurtulamıyorsunuz. üç kere aradım listenizden çıkartın diye her seferinde aa tabi dediler ama hala sms geliyor. pizzaları da bir şeye benzemiyor zaten.
  • iki şubesinden birinin menzilinde ikamet etmesine rağmen hâlâ domino's 'tan pizza sipariş etmek sadece mallıkla izah edilebilir.
  • lezzetli ve görece ucuz pizzaları bulunmaktadır.
  • özellikle somon fümeli pizzası şiir gibidir. ürünlerinin kalitesi ve lezzeti yanında domino's, pizza hut ve bilimum diğer zincir markalar halt etmiştir. umarım bu kalitelerini bozmadan uzun süre piyasada kalmayı başarırlar.
  • bu adamların pizzasını yediğim o ilk güne kadar, diğer pizzaları sadece hızlı geliyor ve karın doyuruyor diye yerdim. menüsünde pizza olan güzel bir restoran değil de fast food restoranların içinde en iyisi. adamların yaptığı pizzayı canım çekiyor lan.
  • gelmesi tam 1.5 saat süren siparişler, aradığımızda açılmayan telefonlar... hem soğuk hem de lezzetsiz pizzalar. sipariş vermeden önce iyi düşünün
  • şişli şubesi, istanbul'da yediğim en lezzetli hawaiian pizzayı yapan yerdir.

hoş, zaten ağzının tadını bilmeyen müşteriler sebebiyle pek çok pizzacıda hawaiian pizza menüde bulunmuyor, talep yok zira. pizza station ise bulabildiklerim arasında en iyisi.
  • şişli duatepe şubesinden az önce sipariş verdim pizza geldi iyi hoş yeşillik seven birisi olmadığım için yeşillikleri ayıklayıp pizzayı yedim ve pizza bittikten sonra kartona baktığım da yeşilliğin içinde örümcek çıktığını gördüm bildiğin geziyordu.şubeyi aradığımda mutfaktaki arkadaşların dikkatsizliği denildi.mide bulantısından imlaya özen verip yazamadım fotoğraflar mevcut bende yazar arkadaşlardan ricam lütfen bunu bir başlık haline getirelim.insan sağlığı bu kadar kolay olmamalı.gerekli bütün hukuki yollara başvurulacaktr.
  • yazar arkadaşlar lütfen bu rezaleti başlığa taşır mısısnız?
    fotoğraf yollayabilirim
  • up
hesabın var mı? giriş yap