• microprose'un super strateji oyunu. pizzaci zinciri olu$turursunuz.. (bkz: railroad tycoon) (bkz: transport tycoon) (bkz: air tycoon)
  • 15 dakkada hile yapmadan multimilyoner mafya babası olunabilinen süper oyun.
  • inanılmaz komik mafya babası tipleri ve $imdi oynamaya ba$lasam bırakamam diebileceeniz ender strateji oyunlarından . özellikle kendi pizza dükkanınızı döşemeniz ve reklamlarını yapmanız a$ırı zevkli...
  • mafyaya kelek atanlarin basina neler gelebilecegini ibretle tecrube ettigimiz istah acici oyun
  • bir türlü çözememi$ olduğum hayvani zor klasik oyun. çok kaliteliydi.
  • liberal ekonomide basarinin nelere bagli oldugunu anlatan oyun. ekonomi dersi niyetine oynanabilir
  • salamlı, soganlı, kuskonmazlı, ananaslı bir pizza yapar, uzerine de koca istakozu (ya da yengeci) oturturdum yine begenmezdi puan veren dallamalar. "daha ne istiyorsunuz, allah'tan belanızı mı?" diye bagırırdım, cevap veremezlerdi. zevksizdi ibneler.
  • puan veren dallamalara uzun sure turk usulu pizzalar yapmistim bu oyunda.. sonra anladik ki bu gavurlar pizzanin uzerinde uzum ister ananas ister muz ister...
  • kiymali pizza* ile 50 puan alip bu pizzanin uzerine 3 adet muz, 2 ananas falan koydugunuz takdirde 90 puan alabildiginiz ilginc bir oyun.
  • pizzalari yaparken agiz tadinin degil ustten gorunusunun onemli oldugunu cozmemin cok uzun zaman aldigi, cozdukten sonra da gunlerce kalkmadan oynadigim super oyun. oyunun her yerinde dikkat etmek gereken ayrintilar vardir, mesela gunun gazetesini okuyup son zamanlarda hangi malzemenin populer, hangisinin yenmedigini bile ogrenebilirsiniz. pizza yapma yarismalarinda ise onemli olanin orjinal guzel bir pizza yapmak degil, ornek pizzanin aynisini hizli yapmaktir.
hesabın var mı? giriş yap