şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beşiktaş'taki şubelerinden sipariş verdikten sonra, yemeksepeti üzerinden olumsuz yorum yazıldıktan sonra çok güzel arayıp, özür dileyen firma.

sonra?

ertesi gün bir daha arayıp pizza hediye etmek istediler. sonra? kabul etmeyip, teşekkür edince, baya bir ısrar.

sonra?

o zaman ben bir şey isteyeyim deyip, yorumu siler misin diyerek, bir nevi al şu pizzayı zıkkımlan bizim yorumu da sil diyen işletme kafasına sahip firma.

he pampa dünyanın en iyisi sizsiniz. mükemmel. oldu mu?
  • kadıköy de olanını deneme fırsatım olmuş olan pizzacı.
    pizzalar orta derecedir, ne çok iyi ne çok kötü yani.

benim gibi pizza seven ama normal bi pizza çok gelen bi insansanız dilim pizzalar size çok iyi gelecek. bir yada iki dilim pizza öğününüzü geçirip çok fazla yedim düşüncesinide bir nebze olsun azaltacaktır.

afiyet olsun sevgili suserlar.
  • kadıköyde pizza vegas'ın yerine açılan mekan. aynı lezzeti beklemeyin.
  • kadıköy'de uğramadan yapamadığım, 3 dilim yiyip çok beğenip üstüne 2 tane daha yediğim on numara beş yıldız pizzacıdır. servisleri de son derece hızlı ve kaliteli. güleryüzlü çalışanlarını da es geçmeden edemem.

haftasonları 2'de kapatıyorlar bu arada, bir kaç kez son dilimi almışlığım da vardır. :)
  • bak buraya yazıyorum..
    (bkz: sakın ha)

siparişin ardından 55 dk sonra gelen
    pizzadan başka herşey..

ciddiyim
  • burda pizza margherita yerken kendimi öğrenci gibi hissedip aşırı mutlu oluyorum. çok aşırı bir özelliği olmasa da dinamik ortamı insanı rahatlatan, insanı gençleştiren pizzacıdır.
  • gaziantep'te açılan ve ananaslı pizza sunmasıyla beni mutlu eden pizza zinciri.

ancak mutluluk kısa sürdü. aradım az önce. ve orta boy pizza istedim ve 'ananas- tavuk parçaları- soğan ve yeşil biber' istedim. cevap: menünün dışına çıkamıyoruz.

işte bu yüzden belki haftada 3 pizza söyleyen bir müşteriyi kaybettiniz.

çok mu zor arkadaş ''make your pizza/pizzanı yap'' adında bir menü açmak. istediğiniz 2 etli ve 4 sebzeli toppingli menüyü karışık pizza fiyatına yapmak?

bu ülkede pizza kültürü yok. sucuk, salam, sosisi kemirin.
  • beşiktaş'taki şubesinde yediğim ve oldukça memnun kaldığım pizzacı. şunu anladım ki hamur pizzanın herşeyi. üstündeki malzemenin pek önemi yok hamur kötü ise.
  • kadıköydeki efsane süper bi yerdedir. pizzalar da efsane tabi. elemanların biraz suratı asık o kadar. ama o sokak doğal plato resmen. orada bir gün bi sahne çekmek isterim.
  • kapısına kocaman ticket kart geçerlidir diye etiket yapıştırıp, her seferinde bir bahaneyle ticket ile ödeme almayan pizzacı. bugün pos bozuk, yarın serviste, kıl, tüy. madem ödeyemiyoruz sökün kardeşim etiketi.