şükela:  tümü | bugün
 • çapada yeni açılmış pizza restoranı.

  zincir midir, başka dükkanı var mıdır bilmem ama pizzaları ve özellikle salataları müthiş bir restoran

  yemeksepetine de giriş yapmış bu aralar
 • çiçeği burnunda pizza restorantı. gerçek anlamda italyan usulü pizza yapabilen ender mekanlardan biri. hergün farklı bi menüde indirim yaparak 10tl'ye ziyafet çekme hayali kuran öğrenci kesmisine de göz kırpıyorlar. istanbul'da gıda sektörünün handikapları olan seri üretimin tek düze tatsızlığından, garanti müşterisi olan mekanların özgüven netcesi düşen kalitesinden, tek amacı para basmak olan düzenbaz şark kurnazlarından farklı olarak bir yeni nefes..bi de temiz mekan, belli yani..elde açılan taş fırında pişen ince hamur, hafızaya kazınan lezzet..üff, yazarken acıktıran mekan.. nişantaşı'nda 30-40 tl'ye yiyeceğime gider burda 3 kere yerim arkadaş..
 • mukemmel pizzalarinin yaninda makarnalari tatlilari ve diger her yiyecekleri lezzetli olan capa'da bulunan restoran.
 • istanbul, çapa’da bulunan mükemmel restoran.

  tertemiz bir aile işletmesi, o kadar ki eve siparişlerinizi direkt mekanın sahibi getiriyor motora atlayıp. çorbasından, wraplerine, makarnalarından et yemeklerine kadar her şey inanılmaz lezzetli. ancak özellikle taş fırında yapılan pizzaları, domuz eti tadının dışında :) italya’da yediklerimden çok da farklı değil. tek sıkıntı insan böyle güzel bir pizzanın yanında güzel de bir lager içmek istiyor. burada pizza yemek için yolunuzu çapa’dan geçirin derim.
 • yemek siparişi konusunda bir işletmenin ne kadar saçmalayabileceğini gösteren mekan.

  bugün verdiğimiz yemeksepeti siparişimizi çok geçerli sebepleriyle reddetti "sayın" restoran. çünkü bu işletme yarıçapı 100m olan bir cevreye ancak sipariş götürebiliyor ve joker çıkan siparişleri "yoğunluk" bahanesi ile reddediyor. siparişleri o kadar rahat ve kendilerinden emin bir tavırla reddediyorlar ki, nasılsa yemeksepeti puanları 9,9 ve reddettikleri siparişlerden dolayı herhangi bir puanlama almıyorlar kullanıcı tarafından. aradığınızdaysa gayet pişkin bir tavırla nereye isterseniz oraya şikayet edebilirsiniz jokerli sipariş verdiğiniz için reddettik evet diyebiliyorlar.

  kendileri adeta şişirilmiş bir balon, tam bir şark kurnazı.
 • çapa'da bulunan pizzacı. açık ara yediğim en güzel pizzayı orada yemiş olsam da nedense hiç gitmediğim mekan. ama siz gidin, yiyin, pişman olmayacaksınız.
 • kocaman bir balon. evet pizzaları güzel ancak o paraya kesinlikle değmez. ortalama bir pizzanın fiyatı 45tl şuan yazık günah o paraya. ayrıca işletme sahibi tam bir şark kurnazı. kesinlikle ama kesinlikle jokerle söylediğiniz sipariş size ulaşmıyor. güneşli günde hava şartlarından dolayı siparişi iptal etmişlikleri var. en az 10 kere şikayet ettim ancak yemeksepetinin en ufak bir yaptırımı olmadı. haliyle yemeksepetinden yorum da yapamadım hiçbirine ama en azından burdan giydiriyim kendilerine, böyle şark kurnazlıklarıyla hiçbir restoran ayakta kalamadı siz de kalamazsınız. kimsee tavsiye etmiyorum arkadaşlarımdan gitmek isteyen olursa da gitmemeleri için ikna ediyorum.
 • balon filan değildir.
  istanbulda her gördüğüm pizzacıda durup pizza yemiş bir adamım..
  bugüne kadar ne zaman sipariş verdiysem hiç gecikmeden geldi, hatta sıcaklığından ağzımın yandığı bile oldu.
  post makinesi bozuldu, sonra verirsiniz dedi gitti.
  aşırı soğuk, yağmurlu ve karlı havalarda bile sipariş verdim sorunsuz getirdi.
  yerleri gayet nezih bir yer. sahipleri çok ilgili, muhabbeti güzel insanlar.
  en azından çapa bölgesi için bulunmaz bir nimettir.