şükela:  tümü | bugün
  • ankara'da kennedy'den aşağı inerken sağ tarafta kalan çok küçük bi dükkan. güzel pizza yapıyor adam. 2 yıl almanlarla ve italyanlarla çalışmış öyle yazıyor menüsünde. ıspanaklı pizzası ve etli pizzası özellikle güzel. bi de fiyatı çok ucuz. bayadır da varmış hiç dikkatimi çekmemişti ama eskiden beri müdavimleri varmış tesadüfen öğrendim.
  • odtüye de açılıyormuş, eski dost pikniğin yerine.
  • odtüye yaklaşık bir 5 gün filan önce açılmış, dün de açılışını yapmıştır. pizzasının çok başarılı olmasının yanında, altan abi çok sıcak kanlı bir insandır. ilk gidişimde masaya güzel muhabbetiyle, masaya ikram olarak açtığı kolayla, bol bol ikram ettiği enfes kurabiyeleriyle, ve kart henüz geçmiyor diyip, para çekip geleyim dediğimde yok uğraşma sonra ödersin diyerek ısrarla hesabı ödetmemesiyle gönlümü çalmıştır.

edit: yoğunluktan olduğunu iddia ediyorlar, biraz yavaşlar servis konusunda. bir çözüm bulunması lazım.
  • kennedy'de mükemmel pizzaları olan mekan. ıspanaklısını yemeden ölmeyin. orta boy pizzanın yarısıyla doyan ben, 30 cmlik pizzayı hüplettim. 4 arkadaş patlayana kadar pizzaları ve ikram olan kurabiye ve çikolataları mideye indirdik. 1 litrelik kolayı, çay ve kahveleri de hesaba katmadılar, adam başı 12 lira ödeyip dünyayı yedik. odtülü olmadığım için bin pişmanım; bundan sonra altan dışında yediğim hiç bi' pizza yeterli gelmeyecek ve maalesef ankara'ya sadece gezmeye gitmiştim.
  • ankara'da pizzayı hakkıyla yapan nadir yerlerden birisi, tabi herhangi bir pizzası asla new york pizza delivery'nin yanından geçemez ama diğer pizza zincirlerine 100 çeker. nypd karşısındaki en büyük avantajı ise kesinlikle fiyatları, pizza çeşitleri ve ikramları. kaldı ki o fiyatlara başka bir yerde promosyonlu, doğru düzgün malzemesi olmayan bir pizzayı bile zor yersiniz zaten. ben de tunalı, bastekar, kennedy civarlarında çok gezmeme rağmen benim de dikkatimi baya sonra çekmişti, belki de küçük bir yer olmasından dolayı. küçük bir yer olduğuna da bakmayın bir hayli müdavimi varmış buranın. sahibi olan altan abi de gayet hoşsohbet ve sıcakkanlı birisi, işinin hakkını da veriyor. eve sipariş yerine gidip bizzat orada yemenizi tavsiye ederim, odtü şubesi hakkında bilgim yok tabi. sadece ikramları için bile tercih edilebilir.
  • öncelikle;
    (bkz: orgazmik yiyecekler)

hayatımda yediğim ilk pizzadır efendim burada yediğim pizza. öncekilere sosisli hamur yığını demekle yetiniyorum.
    mekanın iddiasızlığı zaten üründeki iddiayı kanıtlıyor. sadece dört masanın sığabileceği küçük ve mütevazi bir dükkan. çalışanların kibarlığı ve ikramları ile midemizin yanında kalbimizi de kazandı.

kesinlikle bu mekan denenmeden ölmemeli. yakın arkadaşımla gittik ve orgazmı yaşayıp döndük. nokta.
  • kepekli hamuruyla da midelere ayrı hitap eden enfes pizacı. ancak çalan radyo rezaletti.
  • odtü çarşı'ya tantunicinin yerine açılan pizzacı. ismi sizi yanıltmasın, bu boş masası olmayan mekan muhteşem pizzalar yapıyor ince hamur ile italyan tarzında. her pizza çeşidi üç peynirle yapılıyor ayrıca calzone pizzaları da denemek mümkün. ayrıca yemek sonrası self servis türk kahvesi ve çay ikramı çok hoş olmuş.
  • hayatımda yediğim en müthiş pizzayı yedim sayesinde. ayrıca yemekten önce ve sonra ikramları da mevcut. şu ana kadar sadece kavurmalı olanını denedim, enfesti. odtü'deki şubesini de denemek lazım en kısa zamanda.
  • pizza'nın yanında kurabiyeler ve çikolatalarla müşterilerini şımartan pizzacı. kurabiye çok iyi bu arada.