şükela:  tümü | bugün soru sor
 • servis süresi haricinde oldukça başarılılar.
 • italya'da pizza yerseniz, türkiye'de pizzam haricinde hiç bir pizzayı beğenmeyebilirsiniz. az sayıda şubesi olduğu için pek bilinmiyor. karışık pizzasını hayatınızda en azından bir kere tatmalısınız.
 • kapıma bıraktıkları reklamda geçen iddialı cümlelere kapılıp pizza sipariş ettiğim yer. çok net bir şekilde söyleyebilirim ki hayatımda yediğim en iyi üçüncü pizza buydu ve ilk ikisi bu ülkede değil.

  çapını hatırlamıyorum ama 52 cm mi ne pizza sipariş ettik, 32 tl'ydi sanırım. zaten kafadan eve gelen hayvani boyuttaki pizza kutusu insana ninja turtles'ı hatırlatıp bir mutluluğa sebep oluyor. normalde dominos veya ceaser'sın iki orta boyunu geğirmeden tüketebilen eşim ve ben, 32 tl'ye aldığımız bu pizzayı bitiremedik. ayrıca tam kararında incelikte olan hamuru, malzeme kalitesi ve bolluğuyla da gönlümde taht kurdu. daha pizzam'ın pizzasından başka pizza girmez bizim eve.
 • son entry'den anlaşılacağı üzere 2014 yılında 52 cm'lik pizza 32 tl imiş.

  aradan tam 4 sene geçmiş ve şu an 46 santimlik pizza burada 65 tl.

  32 santimlik büyük boy pizza 42 tl.

  26 santimlik orta boy pizza 35 tl.

  yani 4 sene önce "aile boyu" diye geçen en büyük boy pizzayı satın alabilirken şu an aynı fiyata küçük boy alabiliyorsunuz buradan.