şükela:  tümü | bugün
  • sadece bana mı oluyor merak ediyorum. herhangi bir paket pizza şirketinden söylediğim pizzayı özellikle evde yerken. şimdi neden böyle bir şey yaptım, doydum da ne oldu? aç olmak çok saçma bir durum keşke sabah öğle akşam için bir hap içsek bu gibi aktivitelere vakit harcamasak. çıkarken ofisin penceresi açık mıydı? nedense sürekli pizza yerken ve son diliminde daha derinden hissedilen hayat mücadelesi beni filtreli dertlere gark ediyor, attırıyorum bi cigara.
  • karnı açken klasik bir akp'li,karnı doyunca normal bir insan gibi düşünebilen yazar hezeyanı.
  • "şimdi ne oldu?" "hayat bumu?" "açken kötü hissediyordum doydum hala kötü hissediyorum" "sadece midem doldu" şeklindeki soru ve tespitlerin insan beynini kurcalamasını da beraberinde getiren olay örgüsünü başlatan felsefik his.
  • ulan biz şimdi buna 50 bucks mu bayıldık lan! şeklinde olan sorgulama hissidir.

şahsen o parayla ne kadarlık kokoreç (kendin pişireceğin şekilde) veya tavuk kanat alıp mangal kurarak hunharca yeme hesabı yaptığım çok olmuştur. fakat aynı salaklığa sürekli devam ederek bunun aslında paradoks bir döngü olduğuna kanaat etmişimdir.

o değil de, şimdi bi pepperoni pizza olsaydı..
  • muhtemelen yarım pizzanın insanı doyurmaya yetmesine rağmen kalan yarısını sırf oburluktan yememizden dolayı oluşan his. ben de muzdaribim, yaktın beni papa john's.
  • çok doyduktan sonra pizzaya karşı yaşanan ejakülasyon durumu.